Szukasz pracy w Niemczech? Stwórz CV na Dojczland.info! Ani się nie obejrzysz, a zdobędziesz wymarzoną pracę!

Oto dlaczego warto stworzyć własne CV na Dojczland.info!

  • Zaoszczędzisz czas

Usługa jest całkowicie bezpłatna! Stwórz na Dojczland.info do dwóch CV, za pomocą których będziesz mógł/a aplikować na oferty pracy zamieszczane na naszym portalu. Dzięki temu zawsze będziesz miał/a pod ręką Twoje CV i skrócisz proces aplikowania na oferty pracy do minimum!

  • Dasz się znaleźć pracodawcom i wyróżnisz się z tłumu!

Wszystkie CV są widoczne dla zarejestrowanych pracodawców (i tylko dla nich), a Ci mogą się zgłaszać z ofertami pracy do wybranych kandydatów. Stwórz własne CV na Dojczland.info i daj się znaleźć przyszłemu pracodawcy!

Jak to działa? Instrukcja krok po kroku!

  1. Zaloguj się na stronie z CV, a jeśli nie masz jeszcze u nas konta, to je załóż.
  2. Stwórz własne CV (możliwe tylko dla zalogowanych użytkowników!).
  3. Możesz stworzyć maksymalnie dwa CV. Zalecamy stworzenie CV w języku polskim oraz niemieckim, aby swobodnie wybierać w zależności od języka oferty pracy. Na Dojczland.info oferty pracy publikują zarówno pracodawcy niemieccy, jak i Polscy!
  4. CV stworzone na Dojczland.info możesz załączyć do odpowiedzi na każdą ofertę pracy z naszego portalu. Po zalogowaniu wystarczy kliknąć w przycisk „Aplikuj na to stanowisko” przy wybranej ofercie pracy. Dzięki temu zaoszczędzisz czas i nie będziesz musiał/a za każdym razem pisać CV na nowo, albo szukać go na Twoim komputerze.

Ważne! Przygotuj informacje o wykształceniu i doświadczeniu zawodowym, gdyż te pola są polami wymaganymi i bez nich nie dodasz własnego CV.  W każdej chwili możesz edytować te informacje logując się do Twojego konta. Dzięki temu Twoje CV na Dojczland.info będzie zawsze aktualne!

Aplikowanie za pomocą CV na oferty z pracą na Dojczland.info

Wejdź na dojczland.info/praca-w-niemczech, kliknij w ofertę pracy, która odpowiada Twoim preferencjom i następnie w przycisk “Aplikuj” znajdujący się na końcu każdego ogłoszenia. Pamiętaj, aby się uprzednio zalogować na stronie.

Jeśli posiadasz dwa CV (PL i DE), możesz wybrać które chcesz dołączyć do Twojego podania o pracę. Warto posiadać CV w języku polskim, jak i niemieckim, gdyż pracodawcy ogłaszający się na Dojczland.info to firmy zarówno polskie i niemieckie (podczas aplikowania na wybraną ofertę pracy zwróć uwagę na jej język).

Jeśli masz jeszcze jakieś pytania odnośnie aplikowania za pomocą CV zapisanego na Dojczland.info, to wyślij nam maila: [email protected]