27.05.2020

Stwórz własne CV i przyśpiesz proces aplikowania na oferty z pracą na Dojczland.info!

Daj się znaleźć! Pracodawcy mogą przeglądać CV kandydatów i zgłaszać się do nich z ofertami pracy.

Dlaczego warto stworzyć własne CV na Dojczland.info

  • Zaoszczędzisz czas

Usługa jest całkowicie bezpłatna! Od teraz możesz w szybki sposób stworzyć na Dojczland.info do dwóch CV, za pomocą których możesz aplikować na oferty pracy zamieszczane na naszej stronie. Dzięki temu skrócisz proces aplikowania na wybrane stanowisko do kilkudziesięciu sekund!

  • Wyróżnisz się z tłumu

CV są widoczne dla pracodawców, a Ci mogą się zgłaszać z ofertami pracy do wybranych kandydatów. Stwórz własne CV na Dojczland.info i daj się znaleźć przyszłemu pracodawcy!

Jak to działa? Przeczytaj zanim dodasz swoje CV!

  1. Zaloguj się na stronie z CV, a jeśli nie masz jeszcze u nas konta, to je załóż.
  2. Stwórz własne CV (możliwe tylko dla zalogowanych użytkowników!).
  3. Możesz stworzyć maksymalnie dwa CV. Zalecamy stworzenie CV w języku polskim oraz niemieckim, aby swobodnie wybierać w zależności od języka oferty pracy. CV napisane w języku polskim musi zwierać oznaczenie (PL) obok imienia i nazwiska, a CV napisane w języku niemieckim (DE). CV bez wpisanego oznaczenia językowego nie będą publikowane.

4. CV stworzone na Dojczland.info możesz załączyć do odpowiedzi na oferty pracy z naszej strony. Po zalogowaniu wystarczy kliknąć w przycisk „Aplikuj” przy wybranej ofercie pracy. Dzięki temu zaoszczędzisz czas i nie będziesz musiał/a za każdym razem pisać CV na nowo, albo szukać go na Twoim komputerze.

Ważne! Przygotuj informacje o wykształceniu i doświadczeniu zawodowym, gdyż te pola są polami wymaganymi i bez nich nie dodasz własnego CV.  W każdej chwili możesz edytować te informacje.

Aplikowanie za pomocą CV na oferty z pracą na Dojczland.info

Wejdź na dojczland.info/praca-w-niemczech, kliknij w ofertę pracy, która odpowiada Twoim preferencjom i następnie w przycisk „Aplikuj” znajdujący się na końcu każdego ogłoszenia. Pamiętaj, aby się uprzednio zalogować na stronie.

Jeśli posiadasz dwa CV (PL i DE), możesz wybrać które chcesz dołączyć do Twojego podania o pracę. Warto posiadać CV w języku polskim, jak i niemieckim, gdyż pracodawcy ogłaszający się na Dojczland.info to firmy zarówno polskie i niemieckie (podczas aplikowania zwróć uwagę na język ogłoszenia).

Poniżej możecie zobaczyć jak wygląda przykładowe CV:

Jeśli masz jeszcze jakieś pytania odnośnie aplikowania za pomocą CV zapisanego na Dojczland.info, to wyślij nam maila: [email protected]