Zapraszamy do kina

0
235

Polskie premiery w kinach już w ten weekend

Kina UCI-Kinowelt oraz Cinestar przygotowały nie lada gratkę dla polskich kinomanów. Dziś oraz w nadchodzących tygodniach na ekrany kin wchodzą dwie polskie premiery filmowe.

Pierwsza z nich to „Ach śpij kochanie”

Kryminał w reżyserii Krzysztofa Lange gdzie w obsadzie zobaczymy plejadę gwiazd. Obok Andrzeja Chyry występują Linda ,Jakubik ,Grabowski ,Figura ,Gruszka oraz Katarzyna Warnke . Młody milicjant mierzy się z zagadką morderstw w okolicach Krakowa. Podejrzenia padają na szanowanego obywatela – Mazurkiewicza. Piękny Władek jako morderca seryjny ? –musicie sami to ocenić.  Kryminał  utrzymany w klimatach lat 50 jest retrospekcją tamtych czasów .

Kolejna gratka to „Listy do M.3”

Tego filmu nie trzeba za bardzo przedstawiać gdyż poprzednie części są wystarczającą reklamą. A jednak film opowiada historię kilku osób, którym w jeden magiczny dzień przydarzają się wyjątkowe chwile. Bohaterowie przekonają się o potędze miłości, rodziny, wybaczenia i wiary w to, że ten niezwykły świąteczny czas pełen jest niespodzianek. Tomasz Karolak ,Piotr Adamczyk i spółka zapewnią Wam mnóstwo zabawy .Filmy są w wersji polskojęzycznej.

Serdecznie zapraszam i gorąco polecam .

Piotr Żmuda

https://www.uci-kinowelt.de

https://www.uci-kinowelt.de

https://www.uci-kinowelt.de

https://www.uci-kinowelt.de

Piotr.Z
Życie jest jak proza - trzeba je tylko ubrać w odpowiednie słowa

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Napisz komentarz!
Tutaj wpisz Twoją nazwę użytkownika