Więcej >>

  Schufa

  Zagadkowe morderstwo w Bielefeld: Przechodnie znaleźli w krzakach zwłoki kobiety!

  Schufa Niemcy

  Policja kryminalna z Bielefeld prowadzi aktualnie dochodzenie w sprawie tajemniczej śmierci. Dzisiaj rano przechodnie odkryli strasznego odkrycia: Zaledwie kilka metrów od Wiesenstraße w Bielefeld-Baumheide w krzakach nad strumykiem znaleziono zwłoki kobiety. Policja zakłada, że popełniono morderstwo.

  Tożsamość kobiety jest na razie nieznana

  Prokuratura zarządziła już autopsję. Wydział zabójstw stara się teraz wyjaśnić tożsamość kobiety. Nie jest również jasne, czy miejsce odkrycia zwłok, jest również miejscem zbrodni. Możliwe, że morderca przetransportował zwłoki w to miejsce samochodem. Dzisiejszego popołudnia policjanci przeszukiwali teren wraz z psami policyjnymi w poszukiwaniu śladów.

  źródlo: t-online.de

  Wszelkie treści publikowane na stronie są chronione zgodnie z przepisami niemieckiego prawa autorskiego, Urheberrechtsgesetz (§ 52 ff UrhG).

  Nasza redakcja poleca

  Chcesz kupić tańsze bilety do Europa Park, Disneyland Paris albo innego parku rozrywki? A może tańszy bilet do Tropical Islands albo na spektakularny musical “Król lew”? Jeśli tak, to koniecznie zajrzyj na www.travelcircus.de!

  Obserwuj
  Powiadom o
  guest
  0 komentarzy
  Inline Feedbacks
  View all comments
  0
  Co o tym myślisz? Skomentuj!x
  ()
  x