Więcej >>

  Schufa

  Wielkanoc w Niemczech będzie słoneczna i ciepła! Od przyszłego tygodnia przyjdzie ochłodzenie…

  Schufa Niemcy

  Pogoda w święta Wielkiejnocy w Niemczech będzie przeważnie ciepła i słoneczna. Tylko w poniedziałek będzie trochę chłodniej i miejscowo może spaść deszcz – zapowiedział w piątek Niemiecki Serwis Pogodowy (DWD) w Offenbach.

  W Wielką Sobotę w Niemczech temperatury osiągną od 10 do 26 stopni Celsjusza

  W sobotę niemieccy meteorolodzy spodziewają się temperatur od 10 do 16 stopni Celsjusza na północy i północnym wschodzie Niemiec oraz do 26 stopni Celsjusza na obszarze Górnego Renu. Po południu, tu i ówdzie lekko się zachmurzy. Tylko na północy kraju zachmurzenie będzie mocniejsze, ale nie powinno padać.

  W Niedzielę Wielkanocną może gdzieniegdzie popadać

  W Niedzielę Wielkanocną nadciągający niż skandynawski przyniesie za sobą pojedyńcze opady, a nawet lekkie burze z piorunami, szczególnie na północy i północnym zachodzie Niemiec. Nad centrum kraju i na południu w wielu miejscach będzie świeciło słońce, ale w niskich pasmach górskich w ciągu dnia może się znowu pojawić zachmurzenie. W wielu miejscach temperatura wzrośnie do 20 stopni i więcej, w górnym Renie nawet do 26 stopni. Tylko na wybrzeżu Niemiec niebo pozostanie zachmurzone i będą panowały niższe temperatury.

  W Poniedziałek Wielkanocny przyjdzie ochłodzenie

  W Poniedziałek Wielkanocny wspomniany niż przemieści się nad centrum i południe kraju. Będzie to oznaczało gęste zachmurzenie, ochłodzenie oraz ewentualne opady. Podczas gdy na południu temperatury osiągną 17 do 20 stopni, na północy i w centrum Niemiec temperatury wyniosą jedynie 8 do 15 stopni Celsjusza według DWD. W nocy z wtorku należy spodziewać się na niektórych obszarach lekkich przymrozków do minus 2 stopni Celsjusza.

  źródło: DWD

  Wszelkie treści publikowane na stronie są chronione zgodnie z przepisami niemieckiego prawa autorskiego, Urheberrechtsgesetz (§ 52 ff UrhG).

  Nasza redakcja poleca

  ILS – Institut für Lernsysteme – zamów bezpłatny katalog z wszystkimi kursami oferowanymi przez ILS i zdobądź dodatkowe kwalifikacje na wybranym przez siebie kierunku! Np. 12-miesięczny kurs na opiekuna/-ki osób starszych (Altenbetreuung – Betreuungskraft), język niemiecki w zawodzie (Deutsch im Beruf), programista JAVA (Geprüfte/r Programmierer/in (ILS) – Java), kosmetyczka (Geprüfte/r Kosmetiker/in) i wiele innych!

  Obserwuj
  Powiadom o
  guest
  0 komentarzy
  Inline Feedbacks
  View all comments
  0
  Co o tym myślisz? Skomentuj!x
  ()
  x