W Niemczech padła główna wygrana w Eurojackpot: zwycięzcy otrzymają po 45 mln euro!

0
2826

W miniony piątek padła w Niemczech główna wygrana w loterii Eurojackpot. Dwóch mieszkańców Niemiec wzbogaciło się o 45 milionów euro. W loterii można wziąć udział w 18 europejskich krajach.

Przez ponad trzy miesiące nikt nie mógł ustrzelić szczęśliwych liczb. Te udało się w końcu skreślić graczom w Hesji i Saksonii-Anhalt. Liczby, które zmieniły ich życie to 2-7-24-38-45 oraz 5 i 8.

Oprócz tego 24 graczy stało się prawie milionerami – tym udało się bowiem wygrać 999.914,60 euro. 13 z nich wysłało los z terenu Niemiec.

Od początku istnienia loterii, czyli od roku 2012, dopiero poraz piąty pula osiągnęła górną granicę 90 milionów euro, która jest regulowana prawnie. Polska bierze udział w loterii od września 2017 roku.

źródło: t-online.de

Wszelkie treści publikowane na dojczland.info są chronione prawem autorskim. Kopiowanie tekstów że strony bez naszej zgody jest surowo wzbronione!
Admin
Profesjonalny marketing internetowy dla drobnych firm, jak i przedsiębiorstw. Sprawdź powyższego linka, zapoznaj się z naszą ofertą i daj się znaleźć w internecie :)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Napisz komentarz!
Tutaj wpisz Twoją nazwę użytkownika