Czy 29-letni Tunezyjczyk, który został wczoraj zatrzymany wraz z małżonką w Kolonii (dzielnica Chorweiler) miał zamiar przeprowadzić atak terrorystyczny? Na to pytanie spróbuje odpowiedzieć policja. W mieszkaniu podejrzanego znaleziono jedną z najbardziej trujących substancji na świecie – rycynę, która jest 25.000 razy silniejsza niż strychnina.

Biuro Bezpieczeństwa Państwa (Staatschutz) otrzymało informacje od anonimowej osoby, iż Tunezyjczyk jest w posiadaniu trujących substancji.

Na truciznę nie wynaleziono jeszcze antidotum

Wiele osób nie zdaje sobie z tego sprawy, że z substancji, z której produkuje się olejek rycynowy, można również wyprodukować jedną z najbardziej zabójczych trucizn świata. Co gorsza, na truciznę nie ma jeszcze antidotum.

Wystarczy jeden miligram substancji, aby uśmiercić człowieka. Trucizna atakuje jelita, wątrobę oraz nerki i prowadzi do wewnętrznych krwawień.

Nie wiadomo jeszcze jaką ilość trującej substancji znaleziono w mieszkaniu podejrzanych. Mężczyzna znajduje się nadal w rękach policji. Jego żonę – Niemkę, która przeszła na Islam, wypuszczono w mędzyczasie na wolność.

źródło: Deine Domain

Wszelkie treści publikowane na dojczland.info są chronione prawem autorskim. Kopiowanie tekstów że strony bez naszej zgody jest surowo wzbronione!

Oferty pracy w Niemczech - sprawdź teraz!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Napisz komentarz!
Tutaj wpisz Twoją nazwę użytkownika