Jak podaje „BILD”, 55-letni ojciec najprawdopodobniej zabił dwójkę swoich dzieci: 5-letniego chłopca i 2-letnią dziewczynkę. Matka jest ciężko ranna. Również domniemany sprawca, ojciec, który jest Francuzem, został ciężko ranny.

Nie żyje dwoje dzieci

Początkowo napłynęła informacja o śmierci jednego dziecka. Natomiast dziś rano prokurator Wolfgang Schmidt potwierdził, że drugie dziecko również nie żyje.

Morderstwo wstrząsnęło całą okolicą. Radiowozy policyjne i karetki pędziły wczoraj wieczorem Stetzscher Straße, niedaleko dworca. Zatrzymały się na rogu Turnerweg, po czym policjanci wbiegli do domu, w którym mieszkała młoda rodzina. Chwilę później policja kryminalna potwierdziła, że znaleziono zwłoki dziecka. Wtedy nie było jeszcze wiadomo, jaki sposób zginął chłopiec.

Sąsiedzi zaalarmowali policję

Matka i siostra zamordowanego chłopca były ciężko ranne, gdy go znaleziono. Jednak, jak donosi „BILD”, dziewczynka zmarła w nocy na skutek odniesionych obrażeń. Prokurator Wolfgang Schmidt dodaje, że śledztwo prowadzone jest w związku z podwójnym morderstwem.

Ciężko rannego ojca udało się zatrzymać w okolicy miejsca przestępstwa. Z informacji sąsiadów wynika, że wezwali policję, ponieważ małżeństwo bardzo ostro się kłóciło.

Źródło: www.bild.de

Wszelkie treści publikowane na dojczland.info są chronione prawem autorskim. Kopiowanie tekstów że strony bez naszej zgody jest surowo wzbronione!

Praca w Niemczech

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Napisz komentarz!
Tutaj wpisz Twoją nazwę użytkownika