Więcej >>

  Praca w Niemczech

  Strona główna Wiadomości Newsy Tragedia rodzinna w Dreźnie – ojciec zabił swoje dzieci!

  Tragedia rodzinna w Dreźnie – ojciec zabił swoje dzieci!

  Tragedia rodzinna w Dreźnie – ojciec zabił swoje dzieci!

  Jak podaje „BILD”, 55-letni ojciec najprawdopodobniej zabił dwójkę swoich dzieci: 5-letniego chłopca i 2-letnią dziewczynkę. Matka jest ciężko ranna. Również domniemany sprawca, ojciec, który jest Francuzem, został ciężko ranny.

  Nie żyje dwoje dzieci

  Początkowo napłynęła informacja o śmierci jednego dziecka. Natomiast dziś rano prokurator Wolfgang Schmidt potwierdził, że drugie dziecko również nie żyje.

  Morderstwo wstrząsnęło całą okolicą. Radiowozy policyjne i karetki pędziły wczoraj wieczorem Stetzscher Straße, niedaleko dworca. Zatrzymały się na rogu Turnerweg, po czym policjanci wbiegli do domu, w którym mieszkała młoda rodzina. Chwilę później policja kryminalna potwierdziła, że znaleziono zwłoki dziecka. Wtedy nie było jeszcze wiadomo, jaki sposób zginął chłopiec.

  Sąsiedzi zaalarmowali policję

  Matka i siostra zamordowanego chłopca były ciężko ranne, gdy go znaleziono. Jednak, jak donosi „BILD”, dziewczynka zmarła w nocy na skutek odniesionych obrażeń. Prokurator Wolfgang Schmidt dodaje, że śledztwo prowadzone jest w związku z podwójnym morderstwem.

  Ciężko rannego ojca udało się zatrzymać w okolicy miejsca przestępstwa. Z informacji sąsiadów wynika, że wezwali policję, ponieważ małżeństwo bardzo ostro się kłóciło.

  Źródło: www.bild.de

  Obserwuj
  Powiadom o
  guest
  1 Komentarz
  najstarszy
  najnowszy najpopularniejszy
  Inline Feedbacks
  View all comments
  Mateusz

  Na pewno Francuz francuskiego pochodzenia.

  1
  0
  Co o tym myślisz? Skomentuj!x
  ()
  x