Szef TUI Deutschland pełen optymizmu: tegoroczny letni sezon urlopowy powinien być udany

Szef niemieckiego TUI, Marek Andryszak, pomimo wciąż trwającej pandemii koronawirusa, widzi duże szanse na udany letni wypoczynek. „Oczywiście na dzień dzisiejszy nie ma pewności co do możliwości otwarcia na Wielkanoc, ale jeśli chodzi o Zielone Świątki, jestem już o wiele spokojniejszy”, powiedział Andryszak portalowi „T-Online”. Z jeszcze większym optymizmem prezes TUI Deutschland patrzy na kolejne tygodnie: „W środku lata znów będziemy mogli udać się we wszystkie miejsca”.

Ceny wycieczek mogą pozytywnie zaskoczyć

Zdaniem Andryszaka, poza testami i wymogiem noszenia maseczek, nie będzie niemal żadnych innych ograniczeń. Nie spodziewa się też wzrostu cen. Wręcz przeciwnie. Uważa, że urlop będzie w tym roku nawet tańszy. Gdy porówna się ze sobą wycieczki trwające tyle samo dni i zaplanowane w analogicznym okresie roku, w wielu przypadkach okaże się, że podróż będzie tańsza, ponieważ prawdopodobnie wiele hoteli nie będzie miała pełnego obłożenia.

Andryszak zaapelował do polityków o ustalenie jasnych reguł – np. dotyczących wykonywania testów przed rozpoczęciem podróży. Osoby rezerwujące wycieczki chciałyby znać te wymogi. Szef TUI zwrócił się do polityków o to, aby w duchu partnerstwa opracowali takie wytyczne dotyczące podróżowania, a touroperatorzy dostosują się do nich i będą je realizować.

Źródło: www.stern.de

Wszelkie treści publikowane na stronie są chronione zgodnie z przepisami niemieckiego prawa autorskiego, Urheberrechtsgesetz (§ 52 ff UrhG).

Oferty pracy w Niemczech. Więcej na: praca.dojczland.info

Nauka języka niemieckiego? Babbel.com – wypróbuj przez 7 dni za darmo!

Obserwuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
187,966FaniLubię
5,205ObserwującyObserwuj

Na start w Niemczech

0
Co o tym myślisz? Skomentuj!x
()
x