Psychicznie chory morderca nie wrócił dzisiaj po przepustce do zamkniętego oddziału psychiatrii w Kolonii!

0
6590

Policja w Kolonii ostrzega przed bardzo niebezpiecznym mężczyzną. Nie wrócił on dzisiaj bowiem z przepustki w zamkniętym oddziale psychiatrii w Kolonii, na którym przebywa od 20 lat. Nie należy się do niega zwracać, gdyż może być agresywny, szczególnie po alkoholu.

Mężczyźnie udało się zbiec w przeszłości

Mężczyzna ma 67 lat i już raz zbiegł, mialo to miejsce w 2014 roku. Policja informuje, iż jest on uzależniony od leków. Najczęściej przebywa w okolicach Bonn, Bornheim i Troisdorf (powiat Rhein-Sieg).

Po tym jak w 1998 w Bad Godesberg mężczyzna pobił swoją 78-letnią sąsiadkę na śmierć, został skierowany przez sąd w Bonn na oddział zamknięty psychiatrii.

Opis poszukiwanego

Mężczyzna ma łysinę i krótkie siwe włosy. Ma 1,73 metra wzrostu i jest krępej budowy ciała. Ma brązowe oczy i różowawą cerę. Był ubrany w niebieskie dżinsy, zielony anorak i czarno-białe trampki. Świadkowie mogą się kontaktować z policją pod numerem telefonu: 2295555 lub przez e-mail na adres pressestelle.koeln@polizei.nrw.de.

źródło: Deine Domain” target=”_blank” rel=”noopener nofollow”>n-tv.de

  • Wszelkie treści publikowane na stronie są chronione zgodnie z przepisami niemieckiego prawa autorskiego, Urheberrechtsgesetz (§ 52 ff UrhG).

    Praca w Niemczech

    ZOSTAW ODPOWIEDŹ

    Please enter your comment!
    Please enter your name here