Baza polskich firm w Niemczech

Polisa.de – Najlepsze Ubezpieczenia w Niemczech

  1. Polisa.de – Najlepsze Ubezpieczenia w Niemczech
E-mail: media@domek.nl
Numer telefonu: +49 211 387 89882
Adres:
Schirmerstraße 71, Düsseldorf, Duitsland
Opis firmy:

Polisa.de – Twój niezależny europejski partner ubezpieczeniowy

Kontakt z Polisa.de – uzyskaj kompleksowe rozwiązania ubezpieczeniowe dostosowane do Twoich potrzeb. Zabezpiecz swoją przyszłość już dziś.

Polisa.de to Twój zaufany partner w zakresie rozwiązań ubezpieczeniowych dla polskiej społeczności mieszkającej w Niemczech. Jesteśmy tutaj,
aby dostarczyć Ci profesjonalne doradztwo, nowoczesne ubezpieczenia i opiekę. Kontakt z Polisa.de – co u nas znajdziesz?

  • Specjalistyczną wiedzę i kompleksową ochronę –  specjalizujemy się w obsłudze potrzeb ubezpieczeniowych Polaków w Niemczech, a nasz zespół
    składa się z 90-ciu ekspertów. Posługujemy się, między innymi językiem polskim, co zapewnia klarowną komunikację i zrozumienie Twoich konkretnych potrzeb.
  • Opcje dostosowane do budżetu – rozumiemy ważność ekonomicznych rozwiązań ubezpieczeniowych. Nasza oferta jest najtańsza na rynku niemieckim, z tym samym pokryciem ubezpieczeniowym.
  • Usługi dostosowane do Ciebie i Twoich potrzeb – wierzymy w budowanie silnych relacji z naszymi klientami, z nami możesz liczyć na życzliwą i profesjonalną obsługę, zawsze ze swoim doradcą.

Wyślij wiadomość do właściciela wizytówki