fbpx

Stylizacja paznokci, drobne zabiegi kosmetyczne

    Stylizacja paznokci, drobne zabiegi kosmetyczne
Strona internetowa:
Numer telefonu: 01523 7695361
Mainparkstraße 6, Mainaschaff, Niemcy
Opis firmy:

manicure • stylizacja paznokci • pedicure

W dzisiejszych czasach największym luksusem jest znalezienie chwili dla siebie. Gabinet Nageldesign bei Moni powstał z myślą o osobach, które chcą zadbać o piękny wygląd dłoni i stóp, a zarazem bez ustawicznego pośpiechu, miło spędzić czas w cichym i spokojnym miejscu w przyjaznej atmosferze z filiżanką dobrej kawy czy herbaty.

Dzięki wieloletniej praktyce oraz ciągłemu doskonaleniu technik, poszerzaniu wiedzy o nowe technologie i materiały mam możliwość zaoferowania moim klientom usługę na najwyższym poziomie. Aby móc tworzyć piękne, delikatne a zarazem bardzo trwałe paznokcie sięgam po kosmetyki najwyższej jakości. Jeśli masz ochotę zadbać o swoje dłonie lub stopy i dobre samopoczucie, zapraszam serdecznie.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Napisz komentarz!
Tutaj wpisz Twoją nazwę użytkownika

Wyślij wiadomość do właściciela wizytówki

Wyślij wiadomość do właściciela wizytówki

Praca w Niemczech

Polskie firmy w Niemczech

Szukasz polskojęzycznego tłumacza, prawnika lub doradcę podatkowego w Niemczech? Nasz katalog zawiera adresy wielu firm polskojęzycznych działających na terenie Niemiec. Wyszukaj specjalistę, który pomoże Ci w języku polskim! Jeśli sam prowadzisz działalność na terenie Niemiec i chcesz zareklamować się za darmo, to dodaj wizytówkę na Dojczland.info i dotrzyj do tysięcy Polaków mieszkających w Niemczech!