Więcej >>

  Schufa

  Pokoje w centrum szklarskiej poreby

  sloneczna róza mickiewicza 15
  Strona internetowa:
  Numer telefonu: +48602881016
  Adres:
  Willa Słoneczna Róża w centrum szklarskiej poreby, Mickiewicza 15, Szklarska Poręba, Polska
  Kategoria:
  Opis firmy:

  Willa Słoneczna Róża znajduje się w spokojnej, zielonej okolicy w centrum Szklarskiej Poręby, w ponad stuletnim budynku (umieszczonym w rejestrze Wojewódzkiego Konserwatora Zabytków).

  Budynek poddaliśmy ponad dwuletniej renowacji, aby zachować jego historyczny charakter i uczynić Państwa pobyt u nas jak najbardziej komfortowym. Nazwa naszej Willi też nie jest przypadkowa – przed II wojną światową w tym budynku znajdował się pensjonat „Sonnenrose”.Szklarska Poreba pokoje w centrum.

  Willa jest budynkiem wybudowanym w stylu charakterystycznym dla miejscowości położonych w górach (położenie na stoku, strome dachy).

  Na terenie posesji znajduje się ogrodzony ogród z ławeczkami, plac zabaw dla dzieci, miejsce na ognisko czy grilla. Dla Państwa wygody i bezpieczeństwa przygotowaliśmy monitorowany,  parking.Basen kryty znajduje sie zaledwie 100 metrow od naszego obiektu.

  W ramach naszej oferty proponujemy Państwu pobyt w komfortowych, przytulnych pokojach 2-, 3- i 4-osobowych,wszystkie pokoje  z lazienkami,  pokoje ze śniadaniami w formie stolu szweckiego. Organizujemy również imprezy okolicznościowe czy inne spotkania grupowe.

  Wyślij wiadomość do właściciela wizytówki