fbpx

Tłumacz przysięgły w Görlitz – tłumaczenia prawnicze, akty stanu cywilnego, dyplomy

    Tłumacz przysięgły w Görlitz – tłumaczenia prawnicze, akty stanu cywilnego, dyplomy
Logo_grau.jpg
Strona internetowa:
Numer telefonu: +49 17698720570, +48 791 450 299
Fax: +49 3581/6677273
Görlitz, Deutschland
Opis firmy:

Potrzebują Państwo profesjonalnego tłumaczenia specjalistycznych dokumentów prawniczych na język polski lub niemiecki? Dzięki wieloletniej praktyce doradczej w zakresie polskiego i niemieckiego prawa mogę zaoferować Państwu doskonałej jakości tłumaczenia – zarówno zwykłe jak i przysięgłe – specjalistycznych tekstów prawniczych.

Moja oferta kierowana jest do osób, które:

  • planują założyć firmę w Niemczech lub prowadzą już działalność gospodarczą na terenie Niemiec (tłumaczenia wyciągów z KRS, umów, zaświadczeń o niekaralności, regulaminów itp.)
  • starają się o uznanie uzyskanych w Polsce kwalifikacji zawodowych w celu podjęcia pracy w Niemczech (tłumaczenia dyplomów, suplementów, świadectw pracy, zaświadczeń o odbytych praktykach, certyfikatów itp.)
  • potrzebują tłumaczenia dokumentów urzędowych (np. aktu urodzenia, zaświadczenia o zameldowaniu, zaświadczenia o zdolności prawnej do zawarcia małżeństwa itp.)
Kategoria:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Napisz komentarz!
Tutaj wpisz Twoją nazwę użytkownika

Wyślij wiadomość do właściciela wizytówki

Wyślij wiadomość do właściciela wizytówki

Praca w Niemczech

Polskie firmy w Niemczech

Szukasz polskojęzycznego tłumacza, prawnika lub doradcę podatkowego w Niemczech? Nasz katalog zawiera adresy wielu firm polskojęzycznych działających na terenie Niemiec. Wyszukaj specjalistę, który pomoże Ci w języku polskim! Jeśli sam prowadzisz działalność na terenie Niemiec i chcesz zareklamować się za darmo, to dodaj wizytówkę na Dojczland.info i dotrzyj do tysięcy Polaków mieszkających w Niemczech!