25.05.2020

Psycholog-Seksuolog Rostock Niemcy

  1. Powrót do listy wizytówek
Strona internetowa:
Numer telefonu: 0175 5756593
Adres:
Neuer Markt 9-10, 18055 Rostock, Niemcy
Opis firmy:

Nazywam się Natalia Sypniewska. Oferuję pomoc psychoterapeutyczną osobom, które wewnętrznie cierpią i chciałyby zbliżyć się do świata swoich przeżyć. Trudności natury emocjonalnej mogą powodować cierpienie również w sferze seksualnej. Temu obszarowi poświęcam w mojej pracy szczególną uwagę.

Jestem psychologiem, specjalizującym się w seksuologii klinicznej oraz psychoterapii. Pracuję pod stałą superwizją certyfikowanych psychoterapeutów. Bliski jest mi integracyjny styl pracy, w którym szczególną inspiracją są dla mnie psychologia głębi oraz psychoterapia humanistyczna. Jestem otwarta na rozmowę o każdym intymnym zagadnieniu, powodującym Państwa niepokój.

Kategoria:

Wyślij wiadomość do właściciela wizytówki

Wyślij wiadomość do właściciela wizytówki

Praca w Niemczech

Polskie firmy w Niemczech

Szukasz polskojęzycznego tłumacza, prawnika lub doradcę podatkowego w Niemczech? Nasz katalog zawiera adresy wielu firm polskojęzycznych działających na terenie Niemiec. Wyszukaj specjalistę, który pomoże Ci w języku polskim! Jeśli sam prowadzisz działalność na terenie Niemiec i chcesz zareklamować się za darmo, to dodaj wizytówkę na Dojczland.info i dotrzyj do tysięcy Polaków mieszkających w Niemczech!