30.05.2020

Kanzlei Karpinski | Rechtsanwalt Karol Karpinski

  1. Powrót do listy wizytówek
Strona internetowa:
Numer telefonu: +49 6441 8059584
Fax: +49 6441 8059586
Adres:
Niedergirmeser Weg 67, Wetzlar, Deutschland
Opis firmy:

Kancelaria Karpinski oferuje zarówno osobom prywatnym jak i przedsiębiorstwom (początkującym i już działającym) kompetentne doradztwo prawa ekonomicznego, jak i sądową i poza sądową reprezentacje. Doradztwo dotyczy głównie prawa handlu i spółek, prawa bankowego i rynku kapitałowego, jak i ogólnego prawa cywilnego.

Kancelaria Karpinski wyróżnia się wysoką ekspertyzą, zaangażowanym, skutecznym i przedsiębiorczym podejściem oraz szybką reakcją. Wyróżnia nas również to, że sprawy naszych klientów ujmujemy i analizujemy nie tylko całościowo, ale też w decydujących szczegółach. Taki styl pracy pozwala nam wypracować indywidualne rozwiązania i doprowadzić sprawę do sukcesu.

Kancelaria Karpinski udziela porad prawnych w językach: niemieckim, angielskim, polskim i tureckim.

Cieszymy się na kontakt z Państwem!

Kancelaria Karpinski

Kategoria:

Wyślij wiadomość do właściciela wizytówki

Wyślij wiadomość do właściciela wizytówki

Praca w Niemczech

Polskie firmy w Niemczech

Szukasz polskojęzycznego tłumacza, prawnika lub doradcę podatkowego w Niemczech? Nasz katalog zawiera adresy wielu firm polskojęzycznych działających na terenie Niemiec. Wyszukaj specjalistę, który pomoże Ci w języku polskim! Jeśli sam prowadzisz działalność na terenie Niemiec i chcesz zareklamować się za darmo, to dodaj wizytówkę na Dojczland.info i dotrzyj do tysięcy Polaków mieszkających w Niemczech!