fbpx

Hingucker Auto Detailing

    Hingucker Auto Detailing
Strona internetowa:
Numer telefonu: 01520 4271999
Krackser Str. 200, Sennestadt, Bielefeld, Niemcy
Opis firmy:

https://www.facebook.com/HinguckerAutoDetailing/
Zdjęcie użytkownika Hingucker Auto Detailing.Zdjęcie użytkownika Hingucker Auto Detailing.

*Ochrona Lakieru -  powłokami ceramicznymi oraz kwarcowymi.

*Ochrona Felg -  zabezpieczenia felg aluminiowych wraz z etapem oczyszczenia i przygotowania przed nałożeniem powłoki kwarcowej lub ceramicznej renomowanych producentów.

*Renowacja Lakieru - pełna renowacja oraz odświeżanie lakierów samochodowych ( korekta lakieru).

*Renowacja Kloszy Lamp - renowacja reflektorów  oraz lamp tylnych wraz z zabezpieczeniem woskiem do elementów z tworzyw sztucznych lub powłoką ochronną kwarcową, ceramiczną renomowanych producentów.

*WINTER - PAKIET - pełen pakiet zabezpieczenia auta przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą ( szczegóły na naszej stronie na FB).

*Kompleksowe mycie pojazdów (myjnia) - wykonujemy usługi kompleksowego mycia zewnętrznego oraz wewnętrznego aut na naszej myjni.

Kategoria:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Napisz komentarz!
Tutaj wpisz Twoją nazwę użytkownika

Wyślij wiadomość do właściciela wizytówki

Wyślij wiadomość do właściciela wizytówki

Praca w Niemczech

Polskie firmy w Niemczech

Szukasz polskojęzycznego tłumacza, prawnika lub doradcę podatkowego w Niemczech? Nasz katalog zawiera adresy wielu firm polskojęzycznych działających na terenie Niemiec. Wyszukaj specjalistę, który pomoże Ci w języku polskim! Jeśli sam prowadzisz działalność na terenie Niemiec i chcesz zareklamować się za darmo, to dodaj wizytówkę na Dojczland.info i dotrzyj do tysięcy Polaków mieszkających w Niemczech!