Posrednictwo pracy PZP Personel Sp. z o. o. (Certifikat nr 21871)

    Posrednictwo pracy PZP Personel Sp. z o. o. (Certifikat nr 21871)
Strona internetowa:
Numer telefonu: 0048 55 330 4441
ul. Hetmanska 3N; 82-300 Elbląg, Polen
Opis firmy:

PZP Personel Agencja Doradztwa Personalnego nr 21871 jest firmą która specjalizuje się w profesjonalnym procesie rekrutacji wykwalifikowanych pracowników i inzynierów dla zagranicznych przedsiębiorstw z długoletnim doświadczeniem z dziedzin jak: stolarstwo, obóbki metali, budowy maszyn i urzadzen, branzy samochodowej i wiele innych w okregu Osnabrück, Melle i Bad Oeyenhausen. Naszym kandydatom zapewniamy solidne warunki zatrudnienie oparte na umowie o pracę zawartą pezposrednio z zagranicznym pracodawcą lub we wlasnej Spólce pracy tymczasowej z opcja przejcia do firmie docelowej.

Dzięki naszemu doświadczeniu, wiemy czego oczekuje kandydat jak i pracodawca, dlatego też nasza praca jest naszą pasją i polega ona właśnie
na doborze odpowiedniego rodzaju wykonywanej w przyszłości pracy do umiejętności oraz kwalifikacji kandydata.

Współpracujemy ze sprawdzonymi i rzetelnymi firmami ponieważ naszym głównym założeniem oraz celem jest zadowolenie pracownika poprzez dobór odpowiedniego miejsca pracy.

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Napisz komentarz!
Tutaj wpisz Twoją nazwę użytkownika

Wyślij wiadomość do właściciela wizytówki

Wyślij wiadomość do właściciela wizytówki

Praca w Niemczech

Polskie firmy w Niemczech

Szukasz polskojęzycznego tłumacza, prawnika lub doradcę podatkowego w Niemczech? Nasz katalog zawiera adresy wielu firm polskojęzycznych działających na terenie Niemiec. Wyszukaj specjalistę, który pomoże Ci w języku polskim! Jeśli sam prowadzisz działalność na terenie Niemiec i chcesz zareklamować się za darmo, to dodaj wizytówkę na Dojczland.info i dotrzyj do tysięcy Polaków mieszkających w Niemczech!