Hanza Housing – zakwaterowanie dla emigrantów ekonomicznych w Niemczech-Niederrhein oraz Holandii (Królestwa Niderlandów)

    Hanza Housing – zakwaterowanie dla emigrantów ekonomicznych w Niemczech-Niederrhein oraz Holandii (Królestwa Niderlandów)
Strona internetowa:
Numer telefonu: +31 639 43 88 40
Leunen, Netherlands
Opis firmy:

Hanza Housing  organizuje zakwaterowanie zgodne z normami SNF* dla Firm I Przedsiębiorstw ** delegujących pracowników do pracy w Niemczech (rejon Niederrhein)  oraz Królestwa Niderlandów (cały obszar).

Praca za granicą czesto wiąże się z dużym stresem - rozłąka z rodziną, podróż do obcego kraju, odmiennej kultury pracy i życia społecznego.

Bardzo ważne jest by stworzyć pracownikowi jak najlepsze warunki mieszkaniowe, by było to miejsce gdzie będzie mógł odpocząć po ciężkej (często fizycznej ) pracy.

Na Państwa zlecenie przygotowujemy  zakwaterowanie z z wyposażeniem łączenie -standard oraz dodatkowe opcje.

Cena wynajmu jest ustalona indywidualnie i zawiera wszystkie koszty związane z użytkowaniem obiektu,  jak np. Internet, Podatki, Opłaty za odpady oraz za kanalizacje, woda itp.

Nasze służby techniczne kontrolują zakwaterowanie pod względem bezpieczeństwa (np. Wykrywacz dymu) i sa dostępne w razie awarii.

Przy zakwaterowaniu dużej grupy pracowników oferujemy pomoc koordynatora.

Hanza Housing z siedzibą w Królestwie Niderlandów - zarejestrowana w rejestrze handlowym  KVK : 65864778

 

*Zakwaterowanie dla osob indywidualnych jest w fazie projektu

 ** SNF Stichting Normering Flexwonen (Stowarzyszenia Regulacji Zakwaterowania Pracowników Tymczasowych)

Więcej informacji: www.normeringflexwonen.nl/informacje-dla-mieszkancow

Kategoria:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Napisz komentarz!
Tutaj wpisz Twoją nazwę użytkownika

Wyślij wiadomość do właściciela wizytówki

Wyślij wiadomość do właściciela wizytówki

Praca w Niemczech

Polskie firmy w Niemczech

Szukasz polskojęzycznego tłumacza, prawnika lub doradcę podatkowego w Niemczech? Nasz katalog zawiera adresy wielu firm polskojęzycznych działających na terenie Niemiec. Wyszukaj specjalistę, który pomoże Ci w języku polskim! Jeśli sam prowadzisz działalność na terenie Niemiec i chcesz zareklamować się za darmo, to dodaj wizytówkę na Dojczland.info i dotrzyj do tysięcy Polaków mieszkających w Niemczech!