31.05.2020

Prima Gran

  1. Powrót do listy wizytówek
Adres:
Żuławki 15c, Żuławki, Polska
Opis firmy:

Prima Gran to renomowana polskie przedsiębiorstwo zajmujące się produkcją i dystrybucją zlewozmywaków granitowych i akcesoriów niezbędnych w kuchni. Oferta kierowana jest także do klientów detalicznych, dlatego każdy może z niej skorzystać. Do niedawna produkty firmy można było kupować wyłącznie na Primagran.pl, jednak dynamiczny rozwój na rynkach europejskich doprowadził do utworzenia e-sklepu dedykowanego dla rynku niemieckiego - Primagran.de.

Dzięki dostępności w różnych krajach kupowanie jest wygodniejsze niż kiedykolwiek, a jakość towaru pozostaje na niezmienionym, wysokim poziomie. Niemiecki sklep proponuje darmową wysyłkę już przy zamówieniach powyżej 50 Euro!

 

Kategoria:

Wyślij wiadomość do właściciela wizytówki

Wyślij wiadomość do właściciela wizytówki

Praca w Niemczech

Polskie firmy w Niemczech

Szukasz polskojęzycznego tłumacza, prawnika lub doradcę podatkowego w Niemczech? Nasz katalog zawiera adresy wielu firm polskojęzycznych działających na terenie Niemiec. Wyszukaj specjalistę, który pomoże Ci w języku polskim! Jeśli sam prowadzisz działalność na terenie Niemiec i chcesz zareklamować się za darmo, to dodaj wizytówkę na Dojczland.info i dotrzyj do tysięcy Polaków mieszkających w Niemczech!