26.05.2020

Polishbookstore.pl – szybkie i tanie wysyłki książek do Niemiec

  1. Powrót do listy wizytówek
Strona internetowa:
Numer telefonu: +48 22 632 38 38
Adres:
Obozowa 82A, Warszawa, Polen
Opis firmy:

Uruchomiliśmy księgarnię Polishbookstore.pl ponieważ wiemy jak bardzo Polacy mieszkający za granicą poszukują nowości książkowych w języku ojczystym w rozsądnych cenach i z niskimi kosztami wysyłki. Duży wybór opcji wysyłki, szybkie dostawy oraz niższe niż u konkurencji koszty dostawy za granicę sprawiają, że jesteśmy przyjaźni dla Polaków mieszkających w Niemczech.

Książki do Niemiec wysyłamy kurierem GLS, kurierem DPD oraz Pocztą Polską. Wysyłamy bardzo dużo paczek do Niemiec dlatego mamy bardzo atrakcyjne stawki wysyłek do Niemiec.

Dotychczasowa ciężka praca zespołu księgarni Polishbookstore.pl została wysoko doceniona przez Klientów w serwisie Opineo.pl.

Serdecznie zapraszamy do zakupów!

Wyślij wiadomość do właściciela wizytówki

Wyślij wiadomość do właściciela wizytówki

Praca w Niemczech

Polskie firmy w Niemczech

Szukasz polskojęzycznego tłumacza, prawnika lub doradcę podatkowego w Niemczech? Nasz katalog zawiera adresy wielu firm polskojęzycznych działających na terenie Niemiec. Wyszukaj specjalistę, który pomoże Ci w języku polskim! Jeśli sam prowadzisz działalność na terenie Niemiec i chcesz zareklamować się za darmo, to dodaj wizytówkę na Dojczland.info i dotrzyj do tysięcy Polaków mieszkających w Niemczech!