Mechanik i elektronika samochodowa

    Mechanik i elektronika samochodowa
Strona internetowa:
Numer telefonu: 0162 9844056
Huttentalstraße 11, Bad Soden-Salmünster, Deutschland
Opis firmy:

Zamiłowanie do motoryzacji oraz rosnące zapotrzebowanie na usługi związane z cyfrową obsługą współczesnych samochodów zrodziły ideę połączenia pasji z komercyjnym zastosowaniem wiedzy i umiejętności.

Ciągłe inwestycje zarówno w sprzęt jak i w wiedzę poskutkowały dynamicznym rozwojem oraz powiększeniem wachlarza świadczonych usług. Jesteśmy niedużą firmą, wszelkie usługi realizujemy własnoręcznie, dzięki czemu oprócz aspektu niskich kosztów uzyskania przychodu pozwala nam to na bezpośredni kontakt z klientem, dostrzeżenie jego potrzeb oraz ambitne podejście do realizowanych zagadnień.

Zaplecze w postaci hali, podnośnika pneumatycznego i narzędzi związanych z fizyczną mechaniką pojazdową pozwala nam na wykonanie prawie wszystkich usług mechanicznych i elektronicznych.

Forma i sposób działania firmy ciągle podlega ewolucji. Stale poszerzając nasza wiedzę, środki i partnerów biznesowych możemy jeszcze sprawniej rozwiązywać problemy współczesnej motoryzacji.

Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie, żeby zapewnić jak najwyższą, jakość naszej usługi.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Napisz komentarz!
Tutaj wpisz Twoją nazwę użytkownika

Wyślij wiadomość do właściciela wizytówki

Wyślij wiadomość do właściciela wizytówki

Praca w Niemczech

Polskie firmy w Niemczech

Szukasz polskojęzycznego tłumacza, prawnika lub doradcę podatkowego w Niemczech? Nasz katalog zawiera adresy wielu firm polskojęzycznych działających na terenie Niemiec. Wyszukaj specjalistę, który pomoże Ci w języku polskim! Jeśli sam prowadzisz działalność na terenie Niemiec i chcesz zareklamować się za darmo, to dodaj wizytówkę na Dojczland.info i dotrzyj do tysięcy Polaków mieszkających w Niemczech!