fbpx

KSIEGOWOSC / REJESTRACJA FIRM / UBEZPIECZENIA

    KSIEGOWOSC / REJESTRACJA FIRM / UBEZPIECZENIA
Schönbornstr. 1
Opis firmy:

Spektrum naszych usług stanowi przede wszystkim szeroko rozumiany serwis biurowy, co w praktyce oznacza zakładanie i prowadzenie działalności gospodarczych na terenie Niemiec, zarówno firm jednoosobowych jak i spółek.

Specjalizujemy się w poradach księgowych i podatkowych, przedstawiamy możliwości legalnych form oszczędności podatkowych, a współpraca z zespołem tłumaczy przysięgłych pozwoliła także na rozszerzenie naszej oferty o wszelkiego rodzaju tłumaczenia polsko-niemieckie i niemiecko-polskie, zarówno w formie ustnej, jak i pisemnej. Odbiorcami naszych usług są także osoby zatrudnione na terenie Niemiec, jak również pracodawcy, szukający pomocy przy prowadzeniu comiesięcznych rozliczeń oraz pragnący poznać strukturę systemu socjalnego w Niemczech.

Pomagamy przy wypełnianiu wszelkiego rodzaju wniosków i formularzy (np. Kindergeld/ Elterngeld/ Betreuungsgeld),a także pośredniczymy w nawiązywaniu kontaktu z instytucjami niemieckimi. Zapewniamy fachowe doradztwo w zakresie ubezpieczeń: zdrowotnych, wypadkowych, emerytalnych, odpowiedzialności cywilnej, ochrony prawnej. Ciągłe dokształcanie się poprzez aktywny udział w różnego rodzaju meetingach i szkoleniach pozwala nam na stałe monitorowanie zmian w systemie socjalnym oraz prawnym, przez co zawsze posiadamy aktualne informacje.

W naszej ofercie znajdą Państwo także aspekt marketingowy- pomagamy przy tworzeniu reklamy dla przedsiębiorstw, biznesplanów czy ofert przetargowych. Naszym celem jest przede wszystkim fachowa, kompetentna obsługa klienta oraz profesjonalne doradztwo.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Napisz komentarz!
Tutaj wpisz Twoją nazwę użytkownika

Wyślij wiadomość do właściciela wizytówki

Wyślij wiadomość do właściciela wizytówki

Praca w Niemczech

Polskie firmy w Niemczech

Szukasz polskojęzycznego tłumacza, prawnika lub doradcę podatkowego w Niemczech? Nasz katalog zawiera adresy wielu firm polskojęzycznych działających na terenie Niemiec. Wyszukaj specjalistę, który pomoże Ci w języku polskim! Jeśli sam prowadzisz działalność na terenie Niemiec i chcesz zareklamować się za darmo, to dodaj wizytówkę na Dojczland.info i dotrzyj do tysięcy Polaków mieszkających w Niemczech!