02.07.2020
Strona główna Wiadomości Newsy Polka uwolniona z rąk porywaczy!

Polka uwolniona z rąk porywaczy!

Polka uwolniona z rąk porywaczy!

Wczoraj donosiliśmy o apelu o pomoc niemieckiej policji w celu odnalezienia porwanej Polki (czytaj tutaj). Jak widać nie trzeba było długo czekać na efekty. Polska pielęgniarka, Jolanta S. z Aspach, została uwolniona przez policję we Francji. Dwóch podejrzanych porywaczy z Polski aresztowano we wtorek po południu.

Śledczy ogłaszają koniec porwania

Jolanta Szewczyk została uwolniona we Francji – podała prokuratura w Stuttgarcie i komenda policji w Aalen we wtorek wieczorem. Dwóch podejrzanych porywaczy z Polski aresztowano.

Sprawcy porwania to 51-letni były partner kobiety i jego 23-letni wspólnik, powiedział rzecznik policji. Podejrzani przemieszczali się z kobietą piechotą. Autodom, którym uprowadzono polską pielęgniarkę, znaleziono już kilka dni temu w lesie pod Strasburgiem, o czym donosiliśmy wczoraj.

Skuteczna współpraca niemieckich i francuskich śledczych

Dzięki intensywnemu dochodzeniu, przeprowadzonemu przez niemieckich i francuskich śledczych, miejsce pobytu dwóch mężczyzn i ich ofiary udało się ustalić we wtorek po południu. Wkrótce po uwolnieniu kobiety, poinformowano jej rodzinę.

rtl.de

Obserwuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Co o tym myślisz? Skomentuj!x
()
x