Wczoraj donosiliśmy o apelu o pomoc niemieckiej policji w celu odnalezienia porwanej Polki (czytaj tutaj). Jak widać nie trzeba było długo czekać na efekty. Polska pielęgniarka, Jolanta S. z Aspach, została uwolniona przez policję we Francji. Dwóch podejrzanych porywaczy z Polski aresztowano we wtorek po południu.

Śledczy ogłaszają koniec porwania

Jolanta Szewczyk została uwolniona we Francji – podała prokuratura w Stuttgarcie i komenda policji w Aalen we wtorek wieczorem. Dwóch podejrzanych porywaczy z Polski aresztowano.

Sprawcy porwania to 51-letni były partner kobiety i jego 23-letni wspólnik, powiedział rzecznik policji. Podejrzani przemieszczali się z kobietą piechotą. Autodom, którym uprowadzono polską pielęgniarkę, znaleziono już kilka dni temu w lesie pod Strasburgiem, o czym donosiliśmy wczoraj.

Skuteczna współpraca niemieckich i francuskich śledczych

Dzięki intensywnemu dochodzeniu, przeprowadzonemu przez niemieckich i francuskich śledczych, miejsce pobytu dwóch mężczyzn i ich ofiary udało się ustalić we wtorek po południu. Wkrótce po uwolnieniu kobiety, poinformowano jej rodzinę.

rtl.de

Wszelkie treści publikowane na dojczland.info są chronione prawem autorskim. Kopiowanie tekstów że strony bez naszej zgody jest surowo wzbronione!

Praca w Niemczech

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Napisz komentarz!
Tutaj wpisz Twoją nazwę użytkownika