Więcej
  Strona główna Wiadomości Newsy Policja w NRW schwytała czterech gwałcicieli – poszukiwane są kolejne ofiary!

  Policja w NRW schwytała czterech gwałcicieli – poszukiwane są kolejne ofiary!

  Policja w NRW schwytała czterech gwałcicieli – poszukiwane są kolejne ofiary!

  W wyniku publicznych poszukiwań, pod koniec marca/na początku kwietnia policji w NRW udało się aresztować czterech mężczyzn w wieku od 24 do 29 lat, którzy według doniesień dopuścili się zbiorowych gwałtów. Trzech z nich znajduje się w areszcie. Podejrzani mieszkają w Moers, Wesel i Krefeld i pochodzą z Turcji, Maroka, Libanu oraz Palestyny. Są oni oskarżeni o gwałty popełnione wspólnie w kilku przypadkach.

  Mężczyźni zagadywali kobiety na starym mieście w Düsseldorfie

  Mężczyźni mieli zwracać się do młodych kobiet przed i w dyskotekach na starym mieście Düsseldorfu, przedstawiając się „Jamal”, „Sammy”, „Momo”, „Memo” lub „Bilal”. Następnie zwabiali swoje ofiary do mieszkania jednego z mężczyzn, znajdującego się w Krefeld lub alternatywnie do hotelu, gdzie pokój był rezerwowany na nazwisko danej ofiary. Kobiety były następnie brutalnie gwałcone.

  Ofiary pozostawały w rękach sprawców przez kilka godzin, niektóre czyny były filmowane telefonami komórkowymi. Ponieważ dochodzenie nadal trwa, nie można wykluczyć, że ofiar mogło być więcej.

  Śledczy poszukują ofiar i świadków

  Śledczy poszukują ofiar i świadków, którzy doświadczyli podobnych zdarzeń od połowy 2018 r. lub którzy mogą zeznawać w związku z tymi zdarzeniami – i proszą o informacje pod numerem telefonu 02845 / 3092 1350.

  źródło: bild.de

  Obserwuj
  Powiadom o
  guest
  0 komentarzy
  Inline Feedbacks
  View all comments
  0
  Co o tym myślisz? Skomentuj!x
  ()
  x