13.07.2020

Polacy porwali w Niemczech Polkę i od tygodnia są poszukiwani przez policję!

Ostatnio dodane

II tura wyborów prezydenckich: Rekordowa frekwencja w Niemczech!

Niemiecka Polonia wykazała duże zainteresowanie II turą wyborów na prezydenta Polski. O godz. 21 koperty zostaną wyciągnięte z urn...

Kierowca spadł 16 metrów w dół parkingu lotniska w Düsseldorfie i przeżył! [WIDEO]

W sobotę 33-letni kierowca spadł swoim samochodem około 16 metrów w dół na parkingu lotniska w Düsseldorfie. Przeżył wypadek...

Lost Places – 7 opuszczonych miejsc w Hesji, które musisz zobaczyć!

Poszukiwanie wyjątkowych, opuszczonych miejsc (z ang. Urban exploring) to trend, który ostatnimi czasy stał się popularny również w Niemczech....

Pierwsza fabryka Tesli w Europie: W Brandenburgii powstanie 10 500 nowych miejsc pracy!

Pierwsza fabryka Tesli w Europie powstaje w Brandenburgii. Teraz znane są informacje o tym, jak może wyglądać tam praca...

Policja w Aalen pilnie ostrzega przed zabieraniem ze sobą obcych osób przy francusko-niemieckiej strefie przygranicznej i prosi ludność o pomoc.

Dwóch Polaków, 51-letni Maciej Iwanczyk i 23-letni Krzystof Trzesicki (zdjęcie tytułowe oraz pierwsze poniżej), jest podejrzanych o porwanie w ubiegły poniedziałek w okręgu Rems-Murr 47-letniej Jolanty Szewczyk z Aspach (zdjęcie poniżej).

Kemping używany przez sprawców został znaleziono pusty we Francji pod Strasburgiem. Policja zakłada, że mężczyźni nadal przebywają w strefie przygranicznej.

Ciemno zielony Renault Laguna znaleziony w Aspachu

Możliwe, że sprawcy próbują teraz, indywidualnie lub wspólnie, złapać autostop i dotrzeć do Polski. Policja ostrzega kierowców ciężarówek i samochodów osobowych i prosi, by nie zabierali ze sobą obcych.

Co najmniej jeden z oskarżonych był w drodze do poniedziałku, godziny 14:00, ciemnozielonym samochodem Renault Laguna z polskim numer rejestracyjnym. Pojazd został pozostawiony w Aspach poniedziałek.

Ponadto policja pilnie prosi o świadków o pomoc: Każdy, kto widział poszukiwanych proszony jest o kontakt telefoniczny (0049) 7151-950333.

źródło: schwaebische.de

  • Wszelkie treści publikowane na stronie są chronione zgodnie z przepisami niemieckiego prawa autorskiego, Urheberrechtsgesetz (§ 52 ff UrhG).

Praca w Niemczech

Obserwuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Co o tym myślisz? Skomentuj!x
()
x