Polacy porwali w Niemczech Polkę i od tygodnia są poszukiwani przez policję!

0
2607

Policja w Aalen pilnie ostrzega przed zabieraniem ze sobą obcych osób przy francusko-niemieckiej strefie przygranicznej i prosi ludność o pomoc.

Dwóch Polaków, 51-letni Maciej Iwanczyk i 23-letni Krzystof Trzesicki (zdjęcie tytułowe oraz pierwsze poniżej), jest podejrzanych o porwanie w ubiegły poniedziałek w okręgu Rems-Murr 47-letniej Jolanty Szewczyk z Aspach (zdjęcie poniżej).

Kemping używany przez sprawców został znaleziono pusty we Francji pod Strasburgiem. Policja zakłada, że mężczyźni nadal przebywają w strefie przygranicznej.

Ciemno zielony Renault Laguna znaleziony w Aspachu

Możliwe, że sprawcy próbują teraz, indywidualnie lub wspólnie, złapać autostop i dotrzeć do Polski. Policja ostrzega kierowców ciężarówek i samochodów osobowych i prosi, by nie zabierali ze sobą obcych.

Co najmniej jeden z oskarżonych był w drodze do poniedziałku, godziny 14:00, ciemnozielonym samochodem Renault Laguna z polskim numer rejestracyjnym. Pojazd został pozostawiony w Aspach poniedziałek.

Ponadto policja pilnie prosi o świadków o pomoc: Każdy, kto widział poszukiwanych proszony jest o kontakt telefoniczny (0049) 7151-950333.

źródło: schwaebische.de

Wszelkie treści publikowane na dojczland.info są chronione prawem autorskim. Kopiowanie tekstów że strony bez naszej zgody jest surowo wzbronione!

Praca w Niemczech

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Napisz komentarz!
Tutaj wpisz Twoją nazwę użytkownika