Więcej

  Podejrzenie oszustwa: NRW wstrzymuje wypłaty pomocy finansowej w związku z koronawirusem!

  Polski program do fakturowania w Niemczech

  Nadrenia Północna-Westfalia wstrzymuje na razie wypłatę pomocy finansowej dla osób prowadzących indywidualną działalność gospodarczą i mikroprzedsiębiorstw. Decyzję podjęło Ministerstwo Gospodarki w porozumieniu z Państwowym Urzędem Śledczym, zapowiedziała Kancelaria Stanu. Okazuje się, że w internecie oszuści zaczęli uruchamiać strony z fałszywymi formularzami, za pomocą których zbierali dane i przypuszczalnie wykorzystywali je do działań przestępczych.

  W związku z tym kraj związkowy Nadrenia Północna-Westfalia poinstruował władze okręgowe, aby na razie wstrzymały dalsze wypłaty pieniędzy.

  Wypłaty tylko w nagłych wypadkach

  Jednak według ministerstwa, małe przedsiębiorstwa i osoby samozatrudnione mogą nadal ubiegać się o pomoc w nagłych wypadkach. W tym celu należy jednak korzystać wyłącznie z oficjalnej strony internetowej: https://soforthilfe-corona.nrw.de. Ministerstwo chce na czas informować o dalszym rozwoju sytuacji. Wnioskodawcy, którzy czekają na przekazanie pieniędzy, zostali poproszeni o cierpliwość.

  źródło: www.spiegel.de

  Wszelkie treści publikowane na stronie są chronione zgodnie z przepisami niemieckiego prawa autorskiego, Urheberrechtsgesetz (§ 52 ff UrhG).

  Znajdź wymarzoną pracę w Niemczech! Atrakcyjne zarobki, różne branże, praca dla par… Sprawdź teraz: praca.dojczland.info.

  Obserwuj
  Powiadom o
  guest
  0 komentarzy
  Inline Feedbacks
  View all comments
  171,546FaniLubię
  5,205ObserwującyObserwuj

  Na start w Niemczech

  Przydatne linki

  Niemieckie ubezpieczenia

  0
  Co o tym myślisz? Skomentuj!x
  ()
  x