Polski program do fakturowania w Niemczech!

  Polski program do fakturowania w Niemczech!

  Polski program do fakturowania w Niemczech!

  Polski program do fakturowania w Niemczech!

  Podejrzenia o prawicowy ekstremizm wśród policjantów z Nadrenii Północnej-Westfalii zostały częściowo potwierdzone

  Polski program do fakturowania w Niemczech!

  Prawicowe ekstremistyczne czaty, pozdrowienia Hitlera, nazistowskie symbole: był to w zeszłym roku skandal na dużą skalę wśród policji w Nadrenii Północnej-Westfalii. Ministerstwo Spraw Wewnętrznych wyciągnęło teraz pewne wnioski.

  Konsekwencje dla policjantów z NRW

  Około rok po tym, jak podejrzenia prawicowych ekstremistów wśród policji z NRW zostały ujawnione, potwierdzono je w 53 przypadkach. Ministerstwo Spraw Wewnętrznych w Düsseldorfie poinformowało o tym na prośbę agencji informacyjnej dpa. Sprawy zostały już ostatecznie zbadane a sprawcy ukarani.

  Konsekwencje miały głównie charakter oficjalny: zwolniono sześciu kandydatów na komisarzy. Ministerstwo kilka tygodni temu poinformowało, że w postępowaniu z zakresu prawa pracy doszło do dwóch zwolnień i trzech ostrzeżeń.

  84 wskazówki dotyczących zachowań skrajnie ekstremistycznych nie potwierdziły się. Zostały one dokładnie sprawdzone. W przypadku 138 podejrzeń, kontrola jest nadal w toku. Od 2017 r. do końca września bieżącego roku policja Nadrenii Północnej-Westfalii zgłosiła w sumie 275 podejrzanych przypadków.

  Spośród 138 wciąż otwartych spraw, dochodzenie karne zostało już zakończone w 79 sprawach. W 59 podejrzanych sprawach nadal trwa kontrola w kontekście prawa karnego, jak i prawa pracy, dyscyplinarnego oraz służby cywilnej.

  Szokujące incydenty z zeszłego roku

  Skandal wokół prawicowych ekstremistycznych grup czatowych w policji nasilił się w ciągu ostatniego roku. Zakazana piosenka Horsta Wessela została znaleziona na skonfiskowanych nośnikach danych. To pieśń bojowa SA i późniejszy hymn partii NSDAP.

  Jeden z funkcjonariuszy podobno zamieścił zdjęcia bombek choinkowych z runami SS i napisem „Sieg Heil”. U innego policjanta znaleziono zdjęcia ze swastyką, która została ułożona z amunicji służbowej. Kolejny funkcjonariusz sfotografował się stojąc na dwóch radiowozach pokazując „pozdrowienie Hitlera”.

  Zgodnie z prawem karnym, policjantom uszło to w większości na sucho, ponieważ sądownictwo klasyfikuje czaty WhatsApp jako komunikację prywatną. Zachowanie funkcjonariuszy, takie jak rozpowszechnianie symboli niegodnych z konstytucją, nie nosi wobec tego znamion przestępstwa.

  Źródło: www.t-online.de

  Oferty pracy w Niemczech. Więcej na: praca.dojczland.info
  Obserwuj
  Powiadom o
  guest
  0 komentarzy
  Inline Feedbacks
  View all comments
  188,277FaniLubię
  5,205ObserwującyObserwuj

  Popularne

  Święta i dni wolne od pracy w Niemczech w roku 2021 – Terminy dla wszystkich landów!

  Święta i dni wolne od pracy są z wytęsknieniem wyczekiwane przez większość osób. W związku z tym, że Niemcy to republika federacyjna, każdy z...

  Terminy wypłat Kindergeld w 2021 roku – sprawdź kiedy otrzymasz przelew!

  Kindergeld jest wypłacany co miesiąc na podane we wniosku konto. W zależności od ostatniej cyfry numeru Kindergeld (niem. „Endziffer”) pięniądze otrzymacie na początku miesiąca,...

  Oznaczenia niemieckich tablic rejestracyjnych

  Oznaczenia niemieckich tablic rejestracyjnych zaczynają się od kodu miejsca rejestracji pojazdu. Jego długość zależy od wielkości danego miasta lub powiatu (w zależności od przynależności...

  Rekordowe ceny benzyny w Niemczech, już ponad 2 euro za litr!

  Cena paliwa Shell V-Power Racing na stacji znajdującej się w centrum stolicy Niemiec po raz pierwszy przekroczyła dwa euro! W poniedziałek rano w berlińskiej...

  Ceny paliwa w Niemczech: Oto w jakich godzinach opłaca się tankować!

  Wielu kierowcom odejmuje mowę, kiedy spoglądają na aktualne ceny paliwa w Niemczech. W związku z tym warto wiedzieć, kiedy paliwo na niemieckich stacjach jest...
  0
  Co o tym myślisz? Skomentuj!x
  ()
  x