Więcej >>

  Schufa

  Około 10 000 osób dotkniętych kolejną wpadką związaną z testami na koronawirusa w Bawarii

  Schufa Niemcy

  Około 10.000 osób zostało dotkniętych aktualną wpadką związaną z przetwarzaniem wyników testów na koronawirusa w Bawarii. Zostało to ogłoszone przez rzecznika bawarskiego ministerstwa zdrowia w Monachium.

  Brak wyniku testu na koronawirusa w przeciągu 48 godzin

  Według sprawozdania osoby te zostały przebadane na obecność koronawirusa na bawarskich lotniskach między sobotą a wtorkiem i nie uzyskały wyniku w obiecanym 48-godzinnym terminie. Według rzecznika, powodem był problem z komputerem u prywatnego dostawcy usług Ecolog. Ecolog przeprowadza testy na lotniskach w Monachium, Norymberdze i Memmingen w imieniu kraju związkowego Bawaria.

  Rzecznik założył, że wszystkie osoby badane w okresie testowym otrzymają w piątek powiadomienia o wynikach.

  W czwartek wieczorem Bawarskie Biuro Państwowe ds. Zdrowia i Bezpieczeństwa Żywności (LGL) przyznało się do opóźnień na stacjach testowych na lotniskach. Powodem był “problem z interfejsem w przetwarzaniu danych” w Ecolog.

  Podobne problemy miały miejsce niedawno 

  Nie tak dawno temu miał w Bawarii miejsce podobny problem. W połowie sierpnia okazało się jasne, że dziesiątki tysięcy ludzi czekały całymi dniami na wynik swojego testu na koronawirusa – wśród nich ponad 900 osób, które uzyskały wynik pozytywny.

  źródło: www.spiegel.de

  Wszelkie treści publikowane na stronie są chronione zgodnie z przepisami niemieckiego prawa autorskiego, Urheberrechtsgesetz (§ 52 ff UrhG).

  Nasza redakcja poleca

  ILS – Institut für Lernsysteme – zamów bezpłatny katalog z wszystkimi kursami oferowanymi przez ILS i zdobądź dodatkowe kwalifikacje na wybranym przez siebie kierunku! Np. 12-miesięczny kurs na opiekuna/-ki osób starszych (Altenbetreuung – Betreuungskraft), język niemiecki w zawodzie (Deutsch im Beruf), programista JAVA (Geprüfte/r Programmierer/in (ILS) – Java), kosmetyczka (Geprüfte/r Kosmetiker/in) i wiele innych!

  Obserwuj
  Powiadom o
  guest
  0 komentarzy
  Inline Feedbacks
  View all comments
  0
  Co o tym myślisz? Skomentuj!x
  ()
  x