12.07.2020
Strona główna Wiadomości Newsy Obława niemieckiej policji na terrorystów!

Obława niemieckiej policji na terrorystów!

Obława niemieckiej policji na terrorystów!

Dzisiaj rano przeprowadzono w Kolonii oraz Düren (oba w Nadrenii Północnej-Westfalii) obławę skierowaną przeciwko terrorystom z kręgów islamskich.

Akcja antyterrorystów w Kolonii oraz Düren

Akcja oddziałów antyterrorystycznych została zainicjowana przez informacje od władz bezpieczeństwa, wyjaśniła kolońska policja. W centrum uwagi znalazło się mieszkanie w Düren, przeszukano również mieszkania w Kolonii.


Dwóch mężczyzn zostało zabranych na komendę policji w Düren w celu przesłuchania ich. Takie informacje przekazała Deutsche Presse-Agentur (Niemiecka Agencja Prasowa), która powołuje się na informacje policji. Zatrzymane osoby są podejrzane o planowanie zamachu terrorystycznego.

Policja poda więcej szczegółów przed południem

Akcja rozpoczęła się dzisiaj o godzinie czwartej rano. W mieszkaniu w Düren poszukiwano „dalszych konkretnych wskazówek dotyczących planowanego ataku” – oznajmiła policja. Funkcjonariusze wynieśli z mieszkania kartonowe pudła. Obserwatorzy zdarzenia widzieli funkcjonariuszy policji i inne osoby – najprawdopodobniej mowa tutaj o funkcjonariuszach służ specjalnych w cywilu. Policja ogłosi efekty przeszukiwań dzisiaj przed południem.

źródło: bild.de

Obserwuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Co o tym myślisz? Skomentuj!x
()
x