Dzisiaj rano przeprowadzono w Kolonii oraz Düren (oba w Nadrenii Północnej-Westfalii) obławę skierowaną przeciwko terrorystom z kręgów islamskich.

Akcja antyterrorystów w Kolonii oraz Düren

Akcja oddziałów antyterrorystycznych została zainicjowana przez informacje od władz bezpieczeństwa, wyjaśniła kolońska policja. W centrum uwagi znalazło się mieszkanie w Düren, przeszukano również mieszkania w Kolonii.


Dwóch mężczyzn zostało zabranych na komendę policji w Düren w celu przesłuchania ich. Takie informacje przekazała Deutsche Presse-Agentur (Niemiecka Agencja Prasowa), która powołuje się na informacje policji. Zatrzymane osoby są podejrzane o planowanie zamachu terrorystycznego.

Policja poda więcej szczegółów przed południem

Akcja rozpoczęła się dzisiaj o godzinie czwartej rano. W mieszkaniu w Düren poszukiwano „dalszych konkretnych wskazówek dotyczących planowanego ataku” – oznajmiła policja. Funkcjonariusze wynieśli z mieszkania kartonowe pudła. Obserwatorzy zdarzenia widzieli funkcjonariuszy policji i inne osoby – najprawdopodobniej mowa tutaj o funkcjonariuszach służ specjalnych w cywilu. Policja ogłosi efekty przeszukiwań dzisiaj przed południem.

źródło: bild.de

Wszelkie treści publikowane na dojczland.info są chronione prawem autorskim. Kopiowanie tekstów że strony bez naszej zgody jest surowo wzbronione!

Praca w Niemczech

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Napisz komentarz!
Tutaj wpisz Twoją nazwę użytkownika