32 sierpnia? Taką datę wydania dokumentu prawa jazdy odkryli policjanci z Dortmundu, którzy kontrolowali osoby przekraczające dopuszczalną prędkość. Oszustem okazał się mieszkaniec Essen, sądząc po dokumencie (polskie prawo jazdy) – Polak (w sprawozdaniu nie podano narodowości mężczyzny.

Rozmyty druk wzbudził czujność funkcjonariuszy

Policja zwróciła uwagę na prawo jazdy, ze względu na rozmyty druk. Funkcjonariusze przecierali oczy ze zdumienia, kiedy przeczytali, iż dokument został wydany 32 sierpnia 2017 roku. W związku z tym, że takowa data nie istnieje, funkcjonariuszka kontynuowała swoje dochodzenie.

Samochód jest wymeldowany od kilku miesięcy

Okazało się, że samochód 56-letniego mężczyzny z Essen nie był na niego zarejestrowany i jest od kilku miesięcy wymeldowany. Nie wiadomo kto tak naprawdę jest właścicielem auta. Policja doniosła ponadto, że przejęła zarówno „genialnie” sfałszowane prawo jazdy, jak i pojazd. Prokuraura prowadzi obecnie śledztwo w sprawie.

źródło: t-online.de

Wszelkie treści publikowane na dojczland.info są chronione prawem autorskim. Kopiowanie tekstów że strony bez naszej zgody jest surowo wzbronione!

Oferty pracy w Niemczech - sprawdź teraz!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Napisz komentarz!
Tutaj wpisz Twoją nazwę użytkownika