Więcej
  Strona główna Wiadomości z Niemiec Aktualności Nieudolna „fałszywka” z Polski – mężczyzna przedłożył prawo jazdy z datą wydania 32 sierpnia!

  Nieudolna „fałszywka” z Polski – mężczyzna przedłożył prawo jazdy z datą wydania 32 sierpnia!

  Nieudolna „fałszywka” z Polski – mężczyzna przedłożył prawo jazdy z datą wydania 32 sierpnia!

  32 sierpnia? Taką datę wydania dokumentu prawa jazdy odkryli policjanci z Dortmundu, którzy kontrolowali osoby przekraczające dopuszczalną prędkość. Oszustem okazał się mieszkaniec Essen, sądząc po dokumencie (polskie prawo jazdy) – Polak (w sprawozdaniu nie podano narodowości mężczyzny.

  Rozmyty druk wzbudził czujność funkcjonariuszy

  Policja zwróciła uwagę na prawo jazdy, ze względu na rozmyty druk. Funkcjonariusze przecierali oczy ze zdumienia, kiedy przeczytali, iż dokument został wydany 32 sierpnia 2017 roku. W związku z tym, że takowa data nie istnieje, funkcjonariuszka kontynuowała swoje dochodzenie.

  Samochód jest wymeldowany od kilku miesięcy

  Okazało się, że samochód 56-letniego mężczyzny z Essen nie był na niego zarejestrowany i jest od kilku miesięcy wymeldowany. Nie wiadomo kto tak naprawdę jest właścicielem auta. Policja doniosła ponadto, że przejęła zarówno „genialnie” sfałszowane prawo jazdy, jak i pojazd. Prokuraura prowadzi obecnie śledztwo w sprawie.

  źródło: t-online.de

  Obserwuj
  Powiadom o
  guest
  0 komentarzy
  Inline Feedbacks
  View all comments
  0
  Co o tym myślisz? Skomentuj!x
  ()
  x