Niemcy usuwają Francję, Belgię, Grecję i Szwajcarię z listy obszarów ryzyka!

  Ze względu na spadającą liczbę zakażeń, od dziś Instytut Roberta Kocha nie klasyfikuje już Francji, Belgii, Grecji i Szwajcarii jako obszarów ryzyka. Osoby powracające z tych krajów do Niemiec drogą lądową nie muszą już zatem przestrzegać żadnych szczególnych ograniczeń wjazdu. Na przykład, nie jest już wymagana dziesięciodniowa kwarantanna. Nie trzeba się również rejestrować online przy wjeździe.

  Oprócz tego obszarami ryzyka nie jest już Norwegia, a także holenderskie regiony nadmorskie Fryzja, Zelandia i Groningen, jak również południowa Dania oraz Katalonia z popularną metropolią nadmorską Barceloną i Costa Brava, czy stolicą Hiszpanii – Madrytem.

  Testy nadal obowiązkowe przy podróżach samolotem

  Jednak w przypadku osób podróżujących samolotem nadal istnieje obowiązek poddania się testowi przed odlotem do Niemiec, chyba że dana osoba możne przedstawić certyfikat szczepienia przeciwko koronawirusowi lub zaświadczenie o wyzdrowieniu.

  źródło: www.rki.de

  Oferty pracy w Niemczech. Więcej na: praca.dojczland.info

  Wszelkie treści publikowane na stronie są chronione zgodnie z przepisami niemieckiego prawa autorskiego, Urheberrechtsgesetz (§ 52 ff UrhG).

  Obserwuj
  Powiadom o
  guest
  0 komentarzy
  Inline Feedbacks
  View all comments
  188,277FaniLubię
  5,205ObserwującyObserwuj

  Na start w Niemczech

  0
  Co o tym myślisz? Skomentuj!x
  ()
  x