Mieszkaniec Hessen wygrał 30 milionów euro i nadal nie zgłosił się po pieniądze

0
5108

Eurojackpot to gra liczbowa podobna do Lotto. Mogą w niej brać udział mieszkańcy kilkunastu europejskich państw, m.in.: Niemiec, Norwegii, Chorwacji czy Włoch. Wielomilionowe kumulacje to w przypadku tej gry reguła.

Wygrany z Hesji nadal nie zgłosił się po nagrodę

22 listopada bieżącego roku jedną z trzech osób, której udało się wygrać główną nagrodę, jest ktoś z Hesji. To wszystko, co aktualnie wiadomo o świeżo upieczonym multimilionerze. Do dzisiaj osoba ta nie odebrała jeszcze pieniędzy.

Kupon może zostać oddany do roku 2022

Jak ogłosiło Lotto Hessen w Wiesbaden, nadal nie jest jasne, czy w przypadku zwycięzcy chodzi o kobietę, mężczyznę czy może grupę graczy, którzy wspólnie wypełnili kupon. Nie wiadomo, dlaczego jeszcze nikt nie zgłosił się po nagrodę. Nie ma jednak pośpiechu: Kupon może zostać oddany do roku 2022 – dopiero po upływie tego terminu pieniądze zostaną przekazane na specjalne losowanie.

22 listopada w Eurojackpot można było wygrać 90 mln euro. Wygrana zostanie podzielony między zwycięzców z Bawarii, Węgier i Hesji.

Jak grać w lotto w Niemczech?

O tym jak grać w lotto w Niemczech, dowiecie się z tego artykułu: Lotto w Niemczech przez internet, czyli zostań milionerem nie wychodząc z domu!.

źródło: spiegel.de

 • Wszelkie treści publikowane na stronie są chronione zgodnie z przepisami niemieckiego prawa autorskiego, Urheberrechtsgesetz (§ 52 ff UrhG).

  Praca w Niemczech

  Dodaj komentarz

  avatar
    Obserwuj  
  Powiadom o