Technik / Inżynier budownictwa

    0
    249

    Webseite | Strona internetowa PerMont GmbH Personaldienstleistungen für Industrie + Handwerk

    Posiadamy blisko 20-letnie doświadczenie w branży budowlanej.

    WYMAGANIA:
    • Wykształcenie budowlane (technikum lub studia), rownież mile widziani świeżo upieczeni absolwenci szkół budowanych.
    • Co najmniej roczne doświadczenie w branży budowlanej lub ukończona budowlana szkoła zawodowa będą bardzo pomocne, szczególnie „na starcie” zatrudnienia.
    • Biegła obsługa środowiska MS-Office.
    • Znajomość języka niemieckiego w mowie i piśmie na poziomie B1.
    • Czynne prawo jazdy oraz gotowość do podróży służbowych.
    • Pożądane, ale nie wymagane: podstawowa znajomość przepisów prawa budowlanego i podstaw kosztorysowania

    TWOJE ZADANIA:
    • Kontrola jakości i terminowości wykonywanych robót budowlanych.
    • Monitorowanie zgodności prowadzonych robót z dokumentacją wykonawczą.
    • Kontrola i równoczesny nadzór kilku placów budowy na terenie Niemiec.
    • Współpraca, koordynacja i nadzór nad pracownikami na budowach.

    OFERUJEMY:
    • Stabilną i urozmaiconą pracę w firmie o długiej tradycji, oraz mocnej pozycji na rynku.
    • Szczegółowe przeszkolenie i stopniowe przygotowanie do poszczególnych zadań.
    • Możliwość rozwoju, dalszych szkoleń i kariery w oparciu o Twoje mocne strony.
    • Bardzo dobrą atmosferę i wsparcie na każdym etapie pracy.
    • Udział w interesujących projektach budowlanych (Hoch-, Ingenieur- und Tiefbau).
    • Atrakcyjne wynagrodzenie oraz liczne dodatkowe świadczenia firmowe (emerytira firmowa, samochód służbowy itp.)

    Aby aplikować na to stanowisko prześlij Twoje podanie o pracę mailem na marta@permont.eu

    Aplikuj na to stanowisko za pomocą własnego CV!

    Wszelkie treści publikowane na dojczland.info są chronione prawem autorskim. Kopiowanie tekstów że strony bez naszej zgody jest surowo wzbronione!

    Praca w Niemczech