11.08.2020

    Magazynier/ Komisjoner

    • Deutschland
    • Bruttogehalt in € | Wynagrodzenie brutto w €: 2200
    Tutaj możesz załadować CV zapisane na komputerze
    Tutaj możesz załadować świadectwa, certyfikaty

    Miejsce pracy : Niemcy

    Poszukujemy:

    Pracowników magazynowych/ Komisjonerow

    Zadania:

    •Kompletacja zamowien na sklep
    •Ogólne czynności magazynowe

    Oczekiwania:

    •Doswiadcznie przy wyzej wymienionej pracy
    •Prawo jazdy kat. B i własny samochód (mile widziane).
    •Uprawnienia na wozki widlowe ( mile widzaine )
    •Sumiennosc , zaangazowanie
    •Dobra organizacja pracy
    Oferujemy:

    •Niemiecka umowa o pracę
    •Atrakcyjne wynagrodzenie oraz premie
    •Mozliwosc rozwoju w Firmie
    •Mozliwosc przejecie przez klienta

    Organizujemy  zakwaterowanie (koszt odciagany od wyplaty 252,48 euro miesiecznie, pokoje maksymalnie 2 osobowe, wyposazone z dostepem do internetu), oraz transport do pracy(3,85)

    Rozpoczęcie pracy możliwe od zaraz!

    Czekamy na Państwa aplikację:

    [email protected]

    Nr tel.: +49 15154135944

    Webseite | Strona internetowa P.I.N. Personal

    Firma Niemiecka pośrednicząca