11.08.2020

    Praca produkcja materacy – OD ZARAZ

    • Gotha
    • Bruttogehalt in € | Wynagrodzenie brutto w €: 9,88€
    Tutaj możesz załadować CV zapisane na komputerze
    Tutaj możesz załadować świadectwa, certyfikaty

    PRACA na produkcji materacy dla mężczyzn – OD ZARAZ (Okolice Gothy)

    OPIS STANOWISKA PRACY

    ·         Powlekanie materacy w pokrowce

    ·         Obsługa maszyn produkujących materace

    ·         Pakowanie towaru do wysyłki

    WYMAGANIA

    ·         Własny samochód oraz prawo jazdy

    ·         Odpowiedzialność i umiejętność pracy w zespole

    ·         Elastyczność czasowa i gotowość do pracy w systemie zmianowym

    OFERUJEMY

    ·         Pracę w przyjemnej atmosferze

    ·         Niemiecką umowę o pracę

    ·         Wynagrodzenie 9,88€ brutto / godz.

    ·         Zakwaterowanie zorganizowane przez pracodawcę

    ·         Dodatki za prace w nocy, w nadgodzinach oraz w niedziele

    ·         24 dni płatnego urlopu w ciągu roku

    ·         Pełen pakiet ubezpieczenia

    CV wraz ze zdjęciem prosimy wysyłać na adres email:

    [email protected]

    Więcej informacji pod numerem telefonu:

    0049 36 21 73 66 336

    WWW:

    Webseite | Strona internetowa LPi-Industriemontagen