OPERATOR MASZYN 2250-2500 EURO NETTO

    0
    1528
    mechanical technician near cnc milling machine center at tool workshop
    • 86720 Nördlingen
    • Wynagrodzenie brutto: 2250-2500€ NETTO MIESIĘCZNIE

    Humanus Personalservice GmbH

    Niemiecka faktura po polsku

    Humanus - po prostu uczciwa praca!

    Humanus – po prostu uczciwa praca!

    Jesteśmy prężnie rozwijającą się niemiecką agencją pracy, która od lat rekrutuje pracowników między innymi z Polski, Czech, Słowacji, Rumunii oraz Bułgarii.

    Posiadamy 3 oddziały w Niemczech oraz jeden w Polsce w Jeleniej Górze.
    Znajdą Państwo u nas tylko legalne oraz uczciwe zatrudnienie na niemieckich warunkach

    Opis stanowiska / Obowiązki:

    – uzbrajanie maszyny
    – usuwanie drobnych usterek
    – utrzymanie ruchu

    Wymagania:

    – komunikatywna znajomość języka niemieckiego
    doświadczenie zawodowe
    – świadectwo ukończenia szkoły lub certyfikat lub wieloletnie doświadczenie w branży technicznej np. ślusarz, ślusarz maszynowy, ślusarz przemysłowy, mechanik, mechanik samochodowy

    Nasza Oferta:

    – atrakcyjne wynagrodzenie na niemieckich warunkach od ok. 2250-2500 euro netto (na rękę) za przepracowany miesiąc (wynagrodzenie uzależnione jest od doświadczenia oraz znajomości języka niemieckiego)
    – brak tzw. Zeitkonta – (wszystkie przepracowane godziny są wypłacane bezpośrednio do miesięcznej pensji)!
    – możliwość pracowania w godzinach nadliczbowych (zależne od pracodawcy) płacone extra +25% do wypłaty
    – cykliczne podwyżki
    – możliwość przejścia bezpośrednio do pracodawcy po 12 miesiącach darmowe ubranie robocze (zapewnione przez pracodawcę) regularne zaliczki
    – zakwaterowanie zapewnione przez pracodawcę w pobliżu miejsca pracy (pokoje jednoosobowe z dostępem do internetu)
    – niemiecka umowa o pracę
    – niemieckie ubezpieczenie
    – wsparcie polskojęzycznych dysponentów
    – dodatkowe 100 euro. Więcej szczegółów podczas rozmowy kwalifikacyjnej dodatki urlopowe oraz świąteczne

    Aby aplikować na to stanowisko prześlij Twoje podanie o pracę mailem na arentowski@humanus-personalservice.de

    Aplikuj na to stanowisko za pomocą własnego CV!

  • Wszelkie treści publikowane na stronie są chronione zgodnie z przepisami niemieckiego prawa autorskiego, Urheberrechtsgesetz (§ 52 ff UrhG).

    Praca w Niemczech