Operator prasy krawędziowej Abkanter Niemcy

    0
    104

    Webseite | Strona internetowa Eastgate Recruitment Jakub Wojciechowski

    Niemiecka faktura po polsku

    Firma EastGate Recruitment, wpisana do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia pod numerem 17627, dla swojego klienta poszukuje osób do pracy w Niemczech

    Miejsce pracy: Niemcy –   Lennestadt lub Günzburg

    Wymagania:komunikatywna znajomość języka niemieckiego
    doświadczenie

    Obowiązki:praca na maszynach: Amada 50tn, Warcom Futura, Aliko Tandem, 2×320 tn, 2x 3,1m), grubość stali 3-25 ml
    Oferujemy:długotrwała niemiecka umowa o pracę
    wynagrodzenie Minimum 11,00 € brutto za godzinę + 40 € netto diety dziennej
    zakwaterowanie zorganizowane przez Pracodawcę płatne 350 Euro
    możliwość wyrabiania nadgodzin dodatkowo płatnych

    osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji po niemiecku  na adres mailowy:  office@eastgaterecruitment.com

    w temacie prosimy wpisać „Prasa Niemcy”

    proszę koniecznie dodać do cv poniższą klauzulę:

    Zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a) – c) Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (zwane dalej: RODO), wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez EastGate Recruitment dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji oraz na potrzeby przyszłych rekrutacji

    Aby aplikować na to stanowisko prześlij Twoje podanie o pracę mailem na east.gate.poland@gmail.com

    Aplikuj na to stanowisko za pomocą własnego CV!

  • Wszelkie treści publikowane na stronie są chronione zgodnie z przepisami niemieckiego prawa autorskiego, Urheberrechtsgesetz (§ 52 ff UrhG).

    Praca w Niemczech