03.07.2020

    Hydraulik

    Hydraulik
    • Hessen

    Aby aplikować na to stanowisko prześlij Twoje podanie o pracę mailem na bewerbung@daks-personal.de

    Aplikuj na to stanowisko za pomocą własnego CV!

    DAKS Personal GmbH jest niemiecką firmą świadczącą usługi w zakresie pośrednictwa pracy na rynku niemieckim. Oferujemy stabilne zatrudnienie w oparciu o niemiecką umowę o pracę wraz z ubezpieczeniem i świadczeniami socjalnymi.

    Dla naszego stałego klienta poszukujemy kandydatów na stanowisko pracy:

    Hydraulik

    Zapewniamy:

    • Stabilne zatrudnienie w oparciu o niemiecką umowę o pracę wraz z pełnym ubezpieczeniem (również członków rodziny)
    • Pracę w pełnym wymiarze godzinowym oraz możliwość pracy w godzinach nadliczbowych
    • Atrakcyjne wynagrodzenie płatne regularnie do 15-go dnia kolejnego miesiąca, zależne od posiadanych kwalifikacji oraz dieta netto za każdy przepracowany dzień
    • Płatny urlop wypoczynkowy
    • Dodatek urlopowy jak i świąteczny
    • Bezpłatne zakwaterowanie do 15km od miejsca pracy(Pokoje 1 osobowe – komfortowe warunki)
    • Odzież oraz obuwie robocze
    • Możliwość pobierania tygodniowych zaliczek bez dodatkowych opłat
    • Stałą opiekę ze strony DAKS Personal w języku polskim przez caly okres trwania umowy, pomoc w przydzieleniu odpowiedniej klasy podatkowej, pomoc w ubieganiu się o niemiecki zasiłek na dziecko Kindergeld, opieka medyczna oraz tłumaczenie dokumentów
    • Możliwość długofalowej współpracy

    Wymagania:

    • Komunikatywna znajomość języka niemieckiego mile widziana
    • Wykształcenie kierunkowe bądź doświadczenie na stanowisku Hydraulik
    • Staranność i sumienność wykonywanych prac
    • Mile widziane prawo jazdy kat. B oraz własne auto

    Obowiązki:

    • Odczytywanie rysunków technicznych
    • Budowa instalacji wodno-kanalizacyjnej, centralnego ogrzewania – układanie, spawanie, uszczelnianie rur
    • Montaż specjalistycznych urządzeń do pomiaru ciśnienia, ilości przepływu wody, gazu i innych cieczy
    • Użytkowanie specjalistycznych urządzeń i narzędzi (np. giętarki, gwintownice, spawarki)

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji na: [email protected]

    Webseite | Strona internetowa DAKS Personal GmbH

    Niemiecka firma świadcząca usługi w zakresie pośrednictwa pracy