Praca – Niemcy – sprzedawca – sklep miesny – Guben (m/w/d)

    0
    37
    • Guben

    Webseite | Strona internetowa GmbhArwa ARWA Personaldienstleistungen GmbH

    Praca – Niemcy – sprzedawca – sklep miesny – Guben

    Twoje obowiązki jako sprzedawcy

    •             Doswiadczenie w pracy z klientem

    •             Doswiadczenie w pracy z wyrobami miesnymi

    •             Utrzymanie swojego stanowiska pracy w nienagannym stanie

    Korzyści dla Ciebie sprzedawcy

    •             Praca w dynamicznej firmie z możliwościa rozwoju

    •             Niemiecka umowa o pracę

    •             Opieka polskiego koordynatora

    •             Wynagrodzenie zgodne z obowiązującą taryfą branżową

    •             Atrakcyjne dodatki zmianowe

    Oczekujemy od Ciebie

    •             Zaangażowania w wykonywane czynności

    •             Dobrej, bardzo dobrej znajomości j. Niemieckiego

    •             Prawo jazdy kat B i własny środek lokomocji ułatwią proces rekrutacji

    Firma Arwa Personaldienstleistungen GmbH jest niemiecką agencją pośrednictwa pracy z długoletnią tradycją na rynku niemieckim. Jesteśmy Firmą posiadającą ok 90 biur w całych Niemczech. Oferujemy różnorodne stanowiska i ciekawe rozwiązania dla pracowników na terenie całych Niemiec.

    Osoby zainteresowane podjęciem współpracy z nami zapraszamy do kontaktu!

    KONTAKT w jezyku polskim

    ARWA Personaldienstleistungen GmbH

    Brandenburger Platz 6

    03046 Cottbus

    cottbus@arwa.de , +49355381510

    Aby aplikować na to stanowisko prześlij Twoje podanie o pracę mailem na cottbus@arwa.de

    Aplikuj na to stanowisko za pomocą własnego CV!

  • Wszelkie treści publikowane na stronie są chronione zgodnie z przepisami niemieckiego prawa autorskiego, Urheberrechtsgesetz (§ 52 ff UrhG).

    Praca w Niemczech