Strona główna Wiadomości Newsy Gwałt w Mülheim (NRW) – napastnicy to jeszcze dzieci!

Gwałt w Mülheim (NRW) – napastnicy to jeszcze dzieci!

Gwałt w Mülheim (NRW) – napastnicy to jeszcze dzieci!

W Mülheim (NRW) kilku młodych chłopców, wśród nich również dzieci (12 lat!), wciągnęlo w krzaki młodą dziewczynę i ją zgwałciło. Podejrzani zostali już przesłuchani i wypuszczeni do domu. Dochodzenie policji nadal trwa.

Napastnicy to jeszcze dzieci!

Trzech 14-latków i dwóch 12-latków jest podejrzewanych o dokonanie gwałtu na młodej dziewczynie, która po zdarzeniu została ranna przewieziona do szpitala.

W piątkowy wieczór około godziny 22:15 zaalarmowani przez szczekającego psa mieszkańcy pobliskiego osiedla odkryli w krzakach w pobliżu ich domu młodą kobietę i dwóch mężczyzn. Niezwłocznie wezwali policję. Napastnicy zdołali uciec, lecz wkrótce potem zostali zatrzymani przez policję.

Osoby poniżej 14 roku życia nie mogą w Niemczech zostać postawione przed sądem

W przypadku napaści na tle seksualnym w szczególnie poważnych przypadkach, wyrok w takich sprawach nie jest w Niemczech krótszy niż dwa lata. Osoby do 14 roku życia, są w Niemczech uznawane za nieposiadające zdolności do odpowiedzialności karnej i nie mogą zostać postawione przed sądem. Wiek podejrzanych w takich przypadkach jest oczywiście skrupulatnie sprawdzany przez śledczych. Jak podają niemieckie media, wszyscy napastnicy są Bułgarami.

Ze względu na ochronę ofiary, policja nie podaje więcej szczegółów dotyczących jej osoby.

źródło: t-online.de

Obserwuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Co o tym myślisz? Skomentuj!x
()
x