fbpx
10.04.2020

Własna działalność gospodarcza w niemczech

Strona główna Fora Pytania dotyczące Gewerby w Niemczech Własna działalność gospodarcza w niemczech

Przeglądajasz 5 wpisów - od 1 do 5 (z 5)
  • Autor
    Wpisy
    koala78
    Participant

Witam wszystkich, przychodzę do was z pytaniem czy ktoś wie jak wygląda otwarcie Gewerby w niemczech? Czy to się opłaca? Jest jakieś polskie biuro w Niemczech, które się tym zajmuje i możecie je polecić? Z góry dziękuję

jolcia.op
    Blocked

Ja jeszcze jak wyjeżdżałam miałam założoną w polskim biurze w Leverkusen. Wygląda to tak że Ciebie nic nie interesuje wszystko dostajesz na meila/ pocztą tzn rachunki i rozliczenie podatku i płacisz co miesiąc. Ja akurat miałam bardzo tanio wiec nawet nie odczuwałam.

koala78
    Participant

Ok ale jak nazywa się biuro bo po samym mieście nie mogę znaleźć? I ile to kosztuje w końcu?

jolcia.op
    Blocked

To jest Carebiuro znajdziesz w wyszukiwarce. 35 euro miesięcznie, taniej nic nie znalazłam.

Bogusiapl
    Participant

Oo tez tam zakładałam, będę zawsze polecać to biuro bo pan Robert pomógł mi wyjść z problemów, i polecił ubezpieczenie zebym mogla chodzic w Niemczech do lekarza i zebym miała za pare lat niemiecka emeryture :)))

Przeglądajasz 5 wpisów - od 1 do 5 (z 5)
  • Musisz być zalogowany aby odpowiedzieć na ten temat.