fbpx
30.03.2020

Usuwanie tatuażu

Strona główna Fora Opieka zdrowotna w Niemczech Usuwanie tatuażu

Przeglądajasz 4 wpisy - od 1 do 4 (z 4)
  • Autor
    Wpisy
    alexandra
    Participant

Witajcie, szukam dobrego specjalisty z Niemczech albo w Polsce, który usuwa tatuaże, oczywiście zależy mi na przystępnej cenie. Może ktoś z Was usuwał tatuaż i mógłby mi podpowiedzieć, gdzie warto się udać, do jakich drzwi zapukać.

romanos
    Participant

Najlepiej zgłosić się do jakiejś kliniki medycyny estetycznej, podejrzewam, ze w Polsce takie zabiegi są tańsze.

maryska23
    Participant

Usuwałam tatuaż jakieś pół roku temu w Warszawie w klinice elite, zajął się mną dr Warszawik, bardzo miła i kompetentna kobieta. Musisz wiedzieć, że taki zabieg jest dosyć bolesny, ja zapłaciłam za cztery sesje ponad 2,000 złotych, ale mój tatuaż był nieduży. Jestem zadowolona z efektu, choć warto zastanowić się nad zakryciem tatuażu innym wzorem, to też jakieś wyjście z sytuacji.

alexandra
    Participant

Dzięki za info, na pewno rozważę klinikę o której piszesz, akurat za niedługo wybieram się na urlop do Polski, to może umówię się na konsultację. Rozważałam wprawdzie zakrycie dziary innym wzorem, ale chyba już nie chcę mieć takich ozdób na ciele, z biegiem lat w głowie się pozmieniało, a tatuaż został…

Przeglądajasz 4 wpisy - od 1 do 4 (z 4)
  • Musisz być zalogowany aby odpowiedzieć na ten temat.