fbpx
05.04.2020

Raport kredytowy Schufa online – czy to możliwe ?

Strona główna Fora Konta bankowe i kredyty w Niemczech Raport kredytowy Schufa online – czy to możliwe ?

Przeglądasz 1 wpis (z 1)
  • Autor
    Wpisy
    lisciofcb
    Participant

Witam.
    Od kilku dni próbuję rozgryźć kwestię tego, jak w najprostszy sposób można uzyskać raport kredytowy Schufa, który jest potrzebny przy ubieganiu się o kredyt w Polsce.

Czy istnieje możliwość, aby bez posiadania niemieckiego dokumentu tożsamości wykupić taki raport on-line ?

Czytałem o możliwości udania się do Postbank lub Volksbank i odpłatnego uzyskania takiego raportu, jednak na stronie oficjalnej Schufa widnieje informacja, iż ta opcja jest wyłącznie dla osób posiadających niemiecki dokument tożsamości. Czy ktoś z Was jest w stanie to potwierdzić ?

Podsumowując: czy mają wyłącznie polski dowód osobisty oraz niemieckie konto bankowe, jestem w stanie zamówić taki raport przez internet i otrzymać go tego samego dnia w formie PDF czy w moim przypadku w grę wchodzi wyłącznie uzyskanie go w wersji papierowej, na którą czeka się ok 2 tygodni ? Nie ukrywam, iż zależy mi na tym aby uzyskać ten raport możliwie jak najszybciej.

Pozdrawiam.

Przeglądasz 1 wpis (z 1)
  • Musisz być zalogowany aby odpowiedzieć na ten temat.