fbpx
16.02.2020

Mieszkanie na wynajem, okolice Frankfurtu nad Menem (miejscowość Kloppenheim)

Strona główna Fora Życie w Niemczech – aktualne wydarzenia i nie tylko Mieszkanie na wynajem, okolice Frankfurtu nad Menem (miejscowość Kloppenheim)

Przeglądajasz 7 wpisów - od 1 do 7 (z 7)
  • Autor
    Wpisy
    Jagger
    Participant

Witam,

jeśli ktoś planuje się przenieść do Niemiec do Hesji, to posiadam mieszkanie do wynajęcia w miejscowości Kloppenheim.
    Dojazd do Frankfurtu nad Menem ze stacji S-Bahn w 25 minut. Do dworca jest 10 minut piechotą.

Mieszkanie ma 44 m2, 1,5 pokoju (w tej chwili zaadaptowane na 2 pokoje ścianką działową z wbudowanymi drzwiami przesuwnymi).
    Do tego osobna kuchnia i łazienka. Mieszkanie jest umeblowane. Koszt 550€ + koszty dodatkowe (około 120€ w miesiącu, ale
    przy zamieszkującej tylko jednej osobie na pewno mniej).

kasia6105
    Participant

Czy oferta nadał jest aktualna?

Jagger
    Participant

Tak, oferta jest nadal aktualna.

kasia6105
    Participant

jestem kierowcą autobusu w DB i byłbym zainteresowany wynajęciem tego mieszkania. Bardzo proszę o podanie numeru telefonu i godziny w jakich mogę się z Panem skontaktować. Pozdrawiam Andrzej

Jagger
    Participant

Z jakichś, nieznanych mi powodów, moja wczorajsza odpowiedź do Pana trafiła do moderacji i do tej pory nie została opublikowana.

kasia6105
    Participant

W takim razie podaję mój numer telefonu : 015171257596. Proszę o kontakt. Posiadam też WhatsAap.

Jagger
    Participant

Niestety wygląda na to, że na tym forum nie ma możliwości wysłania prywatnej wiadomości do Pana, więc proszę o kontakt mailowy na retsam( a t )wp.pl. W odpowiedzi na maila wyślę numery kontaktowe (niemiecki i polski w zależności od wygody). Pozdrawiam Paweł.

Przeglądajasz 7 wpisów - od 1 do 7 (z 7)
  • Musisz być zalogowany aby odpowiedzieć na ten temat.