fbpx
10.04.2020

Konto w Postbank.

Przeglądajasz 7 wpisów - od 1 do 7 (z 7)
 • Autor
  Wpisy
 • #17441
  alijan
  Participant

  Szanowny Panie Adamie.
  Od kilku tygodni jestem „szczęliwym posiadaczem konta w Postbank. I od kilku tygodni mam kłopoty z wysłaniem przelewu do Polski. Bardzo proszę o wyłumaczenie „krok po kroku” co należy wykona, jakie „ruchy” abym mógł przelewa pienidze na konto mojej Małżonki (ma w tym celu założone konto walutowe w jednym z banków). dotychczas robię to w sposób archaiczny. Wypełniam druk przelewu ( otrzymałem w „pakiecie powitalnym), udaję się na najbliższ pocztę i oddaję przelew w okienku, bd wrzucam do specjalnej skrzyneczki i za dosłownie 36 godzin pienidze trafiaj na konto Małżonki.
  Ale nie chce mi się goni na pocztę około 2 km, i chciałbym przelewa przez internet.
  Bardzo proszę o pomoc.
  pozdrawiam z Wuppertal
  alijan01.

  #17648
  Admin
  Keymaster

  Witam,

  aby przelać pieniądze przez internet do Polski, należy się najpierw zalogować w koncie Postbanku. Następnie wybrać z menu po prawej stronie „Uberweisung” i w kolejnym kroku kliknąć w drugą zakładkę Auslandsuberweisung. Tam wpisuje Pan wszelkie niezbędne dane i potwierdza przelew wybraną metodą (np. SMS Tan). W razie dalszych pytań, proszę pisać.

  Pozdrawiam

  #36699
  desmobbing
  Participant

  Panie Adamie,
  zakładka „Uberweisung” (chcę robić przelewy) nie otwiera się ponieważ muszę zrobić ustawienia zabezpieczeń. Mam piny do pierwszego logowania, ale niestety nie jestem w stanie ruszyć tematu samodzielnie. Czy jest Pan w stanie wytłumaczyć jak to zrobić? Niemiecki opis mnie przerasta.

  Pozdrawiam z Fischbachtal

  #43158
  Padera
  Participant

  Witam.
  Dołączam się do tematu mam konto w. Postbanku i mam problem z przelewem online posiadam pin telefonu ale jakieś zabezpieczenie muszę zrobić numer telefonu podałem niemiecki dziewczyny bo ja nie posiadam i co teraz mam zarobić pomocy

  #47889
  Lenakomar
  Participant

  Witam,
  Mam konto w Postbanku. Od ok. Miesiąca nie przychodzą do mnie TANy na numer komórkowy (Lyca). Czy ktoś miał z tym problem? Muszę zrobić kilka przelewów i nie mogę z powodu braku dostępu do kodów.

  #47953
  capone66
  Participant

  umnie jest to samo od 3 dni

  #53422
  sitexszok
  Participant

  Witam.posiadam konto w postbanku,niestety nie mogę robić przelewów przez Internet więc robię to przez wypełnianie druków.(Sepa-überweisung).moje rachunki są na terenie Niemiec jak i do polski.spraea dotyczy tego że 2 dni temu zawiodłam na pocztę wypełnione druki,pani je zabrala,po czym je schowa do szuflady i na moja reakcje(nie ukrywam że mój niemiecki jest kiepski dlatego nie mogłam sobie poradzic)powiedziała że je zaksieguje.ale problem jest w tym że do dziś pieniądze mam wciąż na koncie nic mi nie pobrano nawet nie mam żadnego potwierdzenia że chciałam zapłacić rachunki.
  Czy ktoś jest w stanie mi to wytłumaczyć i pomóc z tym.Nie wiem co robić w tej sytuacji.

Przeglądajasz 7 wpisów - od 1 do 7 (z 7)
 • Musisz być zalogowany aby odpowiedzieć na ten temat.