fbpx
10.04.2020

Konto w Postbank.

Przeglądajasz 7 wpisów - od 1 do 7 (z 7)
  • Autor
    Wpisy
    alijan
    Participant

Szanowny Panie Adamie.
    Od kilku tygodni jestem „szczęliwym posiadaczem konta w Postbank. I od kilku tygodni mam kłopoty z wysłaniem przelewu do Polski. Bardzo proszę o wyłumaczenie „krok po kroku” co należy wykona, jakie „ruchy” abym mógł przelewa pienidze na konto mojej Małżonki (ma w tym celu założone konto walutowe w jednym z banków). dotychczas robię to w sposób archaiczny. Wypełniam druk przelewu ( otrzymałem w „pakiecie powitalnym), udaję się na najbliższ pocztę i oddaję przelew w okienku, bd wrzucam do specjalnej skrzyneczki i za dosłownie 36 godzin pienidze trafiaj na konto Małżonki.
    Ale nie chce mi się goni na pocztę około 2 km, i chciałbym przelewa przez internet.
    Bardzo proszę o pomoc.
    pozdrawiam z Wuppertal
    alijan01.

Admin
    Keymaster

Witam,

aby przelać pieniądze przez internet do Polski, należy się najpierw zalogować w koncie Postbanku. Następnie wybrać z menu po prawej stronie „Uberweisung” i w kolejnym kroku kliknąć w drugą zakładkę Auslandsuberweisung. Tam wpisuje Pan wszelkie niezbędne dane i potwierdza przelew wybraną metodą (np. SMS Tan). W razie dalszych pytań, proszę pisać.

Pozdrawiam

desmobbing
    Participant

Panie Adamie,
    zakładka „Uberweisung” (chcę robić przelewy) nie otwiera się ponieważ muszę zrobić ustawienia zabezpieczeń. Mam piny do pierwszego logowania, ale niestety nie jestem w stanie ruszyć tematu samodzielnie. Czy jest Pan w stanie wytłumaczyć jak to zrobić? Niemiecki opis mnie przerasta.

Pozdrawiam z Fischbachtal

Padera
    Participant

Witam.
    Dołączam się do tematu mam konto w. Postbanku i mam problem z przelewem online posiadam pin telefonu ale jakieś zabezpieczenie muszę zrobić numer telefonu podałem niemiecki dziewczyny bo ja nie posiadam i co teraz mam zarobić pomocy

Lenakomar
    Participant

Witam,
    Mam konto w Postbanku. Od ok. Miesiąca nie przychodzą do mnie TANy na numer komórkowy (Lyca). Czy ktoś miał z tym problem? Muszę zrobić kilka przelewów i nie mogę z powodu braku dostępu do kodów.

capone66
    Participant

umnie jest to samo od 3 dni

sitexszok
    Participant

Witam.posiadam konto w postbanku,niestety nie mogę robić przelewów przez Internet więc robię to przez wypełnianie druków.(Sepa-überweisung).moje rachunki są na terenie Niemiec jak i do polski.spraea dotyczy tego że 2 dni temu zawiodłam na pocztę wypełnione druki,pani je zabrala,po czym je schowa do szuflady i na moja reakcje(nie ukrywam że mój niemiecki jest kiepski dlatego nie mogłam sobie poradzic)powiedziała że je zaksieguje.ale problem jest w tym że do dziś pieniądze mam wciąż na koncie nic mi nie pobrano nawet nie mam żadnego potwierdzenia że chciałam zapłacić rachunki.
    Czy ktoś jest w stanie mi to wytłumaczyć i pomóc z tym.Nie wiem co robić w tej sytuacji.

Przeglądajasz 7 wpisów - od 1 do 7 (z 7)
  • Musisz być zalogowany aby odpowiedzieć na ten temat.