Więcej >>

  Praca w Niemczech

  Czy firma Leibniz ma Polskę za Trzeci Świat?

  Praca w Niemczech

  Z pewnościa jesteście ciekawi skąd taki kontrowersyjny tytuł. W końcu herbatnik firmy Leibniz wyprodukowany i sprzedawany w Niemczech niczym nie różni się na pierwszy rzut od tego wyprodukowanego i sprzedawanego w Polsce. Jak to jednak często w życiu bywa pozory mylą. Przyglądając się bowiem obydwu produktom nieco dokładniej możemy zauważyć różnicę w składzie. Otóż herbatnik wyprodukowany w Niemczech, jest bardziej maślany od tego opuszczającego hale produkcyjne w Polsce:

  • Herbatnik Leibniz wyprodukowany i sprzedawany w Niemczech: 12% masła (źródło:www.leibniz.de)
  • Herbatnik Leibniz wyprodukowany i sprzedawany w Polsce: 5% masła oraz olej palmowy (źródło: selgros24.pl)

  Nie wiemy jak Wy, ale my się czujemy zniesmaczeni – i to dosłownie!;)

  A czy Wy znacie podobne przykłady nierównego traktowania klientów różnych rynków przez producentów?

  Wszelkie treści publikowane na stronie są chronione zgodnie z przepisami niemieckiego prawa autorskiego, Urheberrechtsgesetz (§ 52 ff UrhG).

  Nasza redakcja poleca

  ILS – Institut für Lernsysteme – zamów bezpłatny katalog z wszystkimi kursami oferowanymi przez ILS i zdobądź dodatkowe kwalifikacje na wybranym przez siebie kierunku! Np. 12-miesięczny kurs na opiekuna/-ki osób starszych (Altenbetreuung – Betreuungskraft), język niemiecki w zawodzie (Deutsch im Beruf), programista JAVA (Geprüfte/r Programmierer/in (ILS) – Java), kosmetyczka (Geprüfte/r Kosmetiker/in) i wiele innych!

  Obserwuj
  Powiadom o
  guest
  0 komentarzy
  Inline Feedbacks
  View all comments
  0
  Co o tym myślisz? Skomentuj!x
  ()
  x