Więcej >>

  Schufa

  Ewakuacja czterech meczetów w NRW – groźby bombowe nie potwierdziły się!

  Schufa Niemcy

  Cztery społeczności muzułmańskie w Nadrenii Północnej-Westfalii otrzymały wczoraj po południu pocztą elektroniczną groźby bombowe. Policja ewakuowała i przeszukała meczety. Dzisiaj rano policja ogłosiła, że meczet w Bielefeld również otrzymał groźby bombowe.

  Alarm bombowy w czterech meczetach w Nadrenii Północnej-Westfalii

  Już w środę po południu w meczetach w Essen, Unna i Hagen pojawiły się trzy groźby bombowe, budynki zostały ewakuowane. Wieczorem osoby odpowiedzialne za meczet w Bielefeld otrzymały anonimowy e-mail z pogróżkami i poinformowały o tym policję. Meczet również został ewakuowany, lecz psy policyjne nie znalazły tu żadnych materiałów wybuchowych. Policja Bielefeld prowadzi dochodzenie w tej sprawie.

  źródło: t-online.de

  Wszelkie treści publikowane na stronie są chronione zgodnie z przepisami niemieckiego prawa autorskiego, Urheberrechtsgesetz (§ 52 ff UrhG).

  Nasza redakcja poleca

  Chcesz kupić tańsze bilety do Europa Park, Disneyland Paris albo innego parku rozrywki? A może tańszy bilet do Tropical Islands albo na spektakularny musical “Król lew”? Jeśli tak, to koniecznie zajrzyj na www.travelcircus.de!

  Obserwuj
  Powiadom o
  guest
  0 komentarzy
  Inline Feedbacks
  View all comments
  0
  Co o tym myślisz? Skomentuj!x
  ()
  x