Domniemany morderca z Polski zastrzelony w Berlinie podczas kontroli drogowej!

0
18695

Podczas kontroli drogowej, która miała miejsce dzisiejszego popołudnia na obwodnicy w Berlinie, został śmiertelnie postrzelony mężczyzna.

Samochód był poszukiwany w związku z morderstwem w Polsce

Jak podaje policja, samochód został zatrzymany około godziny 15:30, na autostradzie A10 w pobliżu Hellersdorf na północ od Berlina. Numer tablic rejestracyjnych pojazdu był poszukiwany w związku z domniemanym morderstwem, które miało zostać popełnione w Polsce.

Domniemany morderca wycelował w kierunku policjantów

Według wstępnych ustaleń, kierowca wycelował w policjantów pistoletem, jak podały władze. Funkcjonariusze oddali w kierunku mężczyzny kilka strzałów, z których jeden był śmiertelny. Początkowo policja prowadziła na miejscu dochodzenie w celu ustalenia tożsamości mężczyzny, w związku z czym droga dojazdowa i droga kierunkowa w kierunku Prenzlau zostały na pewien czas zamknięte.

Morderca to najprawdopodobniej Paweł R. 

W przypadku mężczyzny chodzi najprawdopodobniej o Pawła R., który w pralni w Gorzowie Wlkp. zastrzelił dzisiaj jej pracownicę, 26-letnią obywatelkę Ukrainy. Powodem morderstwa miał być fakt, iż kobieta nie chciała się z nim spotykać.

źródło: bz-berlin.de

  • Wszelkie treści publikowane na stronie są chronione zgodnie z przepisami niemieckiego prawa autorskiego, Urheberrechtsgesetz (§ 52 ff UrhG).

    Praca w Niemczech

    ZOSTAW ODPOWIEDŹ

    Please enter your comment!
    Please enter your name here