Więcej >>

  Schufa

  Bielefeld: lekarz kliniki ewangelickiej dokonywał gwałtów na pacjentkach!

  Schufa Niemcy

  Poważne zarzuty przeciwko lekarzowi w ewangelickim szpitalu w Bielefeld: najprawdopodobniej gwałcił pacjentki i nagrywał te akty na wideo.

  Zarzuty wobec lekarza z Bielefeld

  Lekarz pracujący w „Bethel Evangelical Clinic”w Bielefeld został aresztowany w poniedziałek pod zarzutem gwałtu. Rzecznik prokuratury w Bielefeld potwierdził w środę niemieckiej agencji prasowej, że chodzi o zarzuty „dotyczące jego praktyki lekarskiej”.

  Jak donosi „Westfalen-Blatt”, 32-letni lekarz miał najpierw uśpić pacjentki, a następnie je zgwałcić. Gazeta podała, że część gwałtów została sfilmowana. To właśnie te nagrania przyczyniły się do tego, że policja dowiedziała się o przestępstwie.

  Lekarz już na wiosnę wzbudził podejrzenia swoim zachowaniem

  Według raportu, lekarza sprawdzano już na wiosnę, ponieważ był podejrzewany o podanie swoim pacjentom niewłaściwego leku. Mówi się, że to podejrzenie nie zostało potwierdzone, ale podczas oceny zabezpieczonych dowodów natrafiono na nagrania wideo. Takie informacje przekazała policja gazecie„Westfalen-Blatt”.

  Ile kobiet zostało zgwałconych, nadal nie jest jasne, ponieważ śledczy nie wiedzą jeszcze, czy wszystkie te akty zostały nagrane na wideo. Jednak co najmniej dziesięć kobiet zostało już zidentyfikowanych w nagraniach.

  Źródło: www.t-online.de

  Wszelkie treści publikowane na stronie są chronione zgodnie z przepisami niemieckiego prawa autorskiego, Urheberrechtsgesetz (§ 52 ff UrhG).

  Nasza redakcja poleca

  ILS – Institut für Lernsysteme – zamów bezpłatny katalog z wszystkimi kursami oferowanymi przez ILS i zdobądź dodatkowe kwalifikacje na wybranym przez siebie kierunku! Np. 12-miesięczny kurs na opiekuna/-ki osób starszych (Altenbetreuung – Betreuungskraft), język niemiecki w zawodzie (Deutsch im Beruf), programista JAVA (Geprüfte/r Programmierer/in (ILS) – Java), kosmetyczka (Geprüfte/r Kosmetiker/in) i wiele innych!

  Obserwuj
  Powiadom o
  guest
  0 komentarzy
  Inline Feedbacks
  View all comments
  0
  Co o tym myślisz? Skomentuj!x
  ()
  x