Więcej >>

  Schufa

  Berlin: Martwa kobieta, której ciało znaleziono na placu zabaw to Polka

  Schufa Niemcy

  Na ulicy Bergstrasse w Berlinie Mitte, zostały znalezione w poniedziałek zwłoki kobiety. Około 150 metrów od miejsca, w którym kobieta najwyraźniej została zabita, znaleziono wykopany w piaskownicy dół, w którym kobieta miała zostać prawdopodobnie zakopana – do takich wniosków doszli berlińscy śledczy.

  źródło: https://www.berliner-kurier.de/

  W międzyczasie udało się już zatrzymać sprawców. Są nimi mężczyźni w wieku 35 i 42 lat. Wobec nich wydano już nakazy aresztowania. Zdarzenie miało miejsce na placu zabaw w Heinrich-Zille-Park, który znajduje się naprzeciwko szkoły. Sprawcy byli widziani przez anonimowego świadka, który w poniedziałek wieczorem około godziny 21:00 zaalarmował policję.

  Według źródeł policyjnych, ciało kobiety wskazywało na oznaki przemocy, dlatego też policja wezwała wydział zabójstw. Ofiara to 53-letnia kobieta polskiego pochodzenia, najprawdopodobniej bezdomna. Według okolicznych mieszkańców, kobieta mieszkała w pustym garażu niedaleko miejsca, gdzie znaleziono ciało.

  źródło: Berliner Kurier, Facebook

  Wszelkie treści publikowane na stronie są chronione zgodnie z przepisami niemieckiego prawa autorskiego, Urheberrechtsgesetz (§ 52 ff UrhG).

  Nasza redakcja poleca

  ILS – Institut für Lernsysteme – zamów bezpłatny katalog z wszystkimi kursami oferowanymi przez ILS i zdobądź dodatkowe kwalifikacje na wybranym przez siebie kierunku! Np. 12-miesięczny kurs na opiekuna/-ki osób starszych (Altenbetreuung – Betreuungskraft), język niemiecki w zawodzie (Deutsch im Beruf), programista JAVA (Geprüfte/r Programmierer/in (ILS) – Java), kosmetyczka (Geprüfte/r Kosmetiker/in) i wiele innych!

  Obserwuj
  Powiadom o
  guest
  0 komentarzy
  Inline Feedbacks
  View all comments
  0
  Co o tym myślisz? Skomentuj!x
  ()
  x